Music Estonia INTRO programmi eesmärk on toetada Eesti muusikavaldkonna toimimiseks vajalike asjatundlike töötajate arengut. Selleks pakume huvilistele võimalust valdkonda lähemalt tundma õppida ning lahendada praktilisi ülesandeid koostöös artistide ja muusikavaldkonna ettevõtetega.

INTRO programmi laekus rekordarv artistide ja ettevõtete projekte! Kuna soovime programmi kaasata rohkem praktikante, pikendame kandideerimise tähtaega kuni 01.06 (reedeni)

INTRO programm annab võimaluse läbida kolmekuuline juhendatud praktika Music Estonia meeskonnas. Praktika eesmärk on kujundada selgem arusaam muusikavaldkonna toimimisest ja toetada oskuste omandamist, mis on vajalikud valdkonnas tegutsemiseks.


Praktikaülesanded võivad olla järgmised:

- tegevuskava koostamine ja elluviimine;
- meediaplaani ja pressiteadete koostamine;
- sotsiaalmeedia ja kodulehe haldamine;
- turundustegevuste väljatöötamine;

- festivalile eelnev artistidega suhtlemine;
- artistide võõrustamine ja lava manager’i assisteerimine;

Praktika alguses lepitakse kokku selle eesmärgid; kord kuus toimuvad praktikandi ja praktika juhendaja/-te vahel arenguvestlused, et hinnata eesmärkide suunas liikumist.


Praktikandil on võimalus osaleda kõigil Music Estonia südmustel ja saada vastavalt tööülesannete iseloomule ka koolitust või mentorlust.
Neljas praktikahooaeg kestab juunist augustini, osalejad peavad Music Estonia kontoris viibima vähemalt kaks päeva nädalas (0,5 koormus). Koostööd ettevõtte või artistiga koordineerib ja praktikat juhendab Music Estonia. Praktika on tasustamata.

Kandideerimiseks saada CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 01.06 Marili Randla meiliaadressile marili@musicestonia.eu.


Tutvu INTRO programmi ja artistidega, kellega on meie praktikandid koostööd teinud.

Foto autor on Aron Urb.

Eelmine

Eesti ja Soome artistid ning muusikatööstuse delegatsioon järgmisel nädalal Jaapanis

Järgmine

Ootame osalemissoove sügistesse delegatsioonidesse