Veebruari keskpaigas algab meie järgmine 3-kuuline praktikaprogramm INTRO, kuhu ootame osalema kuut muusikavaldkonnast huvitatud noort.

Programmi raames toimuvad kohtumised muusikavaldkonna ekspertidega, külaskäigud ettevõtete ja organisatsioonide juurde, samuti seminarid, mis aitavad valdkonda paremini mõista; praktikandid teevad tihedat koostööd mitmete artistide, aga ka sündmuste ja ettevõtetega; praktilisi tööoskusi aitavad lihvida töötoad.

Praktika toimub vahemikus veebruar–aprill 2019, osalejad viibivad meie kontoris kaks päeva nädalas ning praktika eest tasu ei maksta. Praktikante juhendab ning koostööd artistide, sündmuste korraldajate ja ettevõtetega koordineerib meie töötaja Marii Reimann.

Projektid, millega praktikandid tööle asuvad, selguvad veebruari alguses. Seni on meie 24 praktikanti analüüsinud näiteks bändide The Boondocks ja Frankie Animal kuvandit ning sihtgruppi, tegelenud Trad.Attack!-i uute võimalike fännitoodete välja mõtlemisega, uurinud huvipakkuvaid välisturge NOËPile ja Evestusele, pannud kokku ja viinud ellu Egert Milderi singli lansseerimise tegevusplaani, loonud sotsiaalmeedia sisu Mari Kalkunile ja Svjata Vatrale, abistanud I Wear* Experimenti välistuuriga, digitaliseerinud plaadifirma Lejal Genes plaate, võõrustanud Intsikurmu Festivali artiste ja palju muud.

Praktikaprogrammi eesmärk on tuua muusikavaldkonda mitmekesiste oskuste ja kogemustega töötajaid. Usume, et see toetab olulisel määral valdkonna arengut, kuna seeläbi saavad artistid rohkem loometööle keskenduda ning tekib võimalus puuduolevate teenuste ja täiendavate ärimudelite loomiseks.

Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 23.01 aadressile marii@musicestonia.eu.

Loe INTRO programmi kohta lähemalt.

Eelmine

Esita oma muusikavaldkonna projekt praktikaprogrammi INTRO

Järgmine

Music Estonia ja Eesti artistid osalevad kruiisil Folklandia