17. oktoobril toimub TTÜ Tudengimajas koostöös kohvikuga Nohik kaheksas Fookus Live’i kohtumine. Külas on Fanvestory asutajaliige ja tehnoloogiajuht Kristjan Ulst. Muusikaprodutsendi tööprotsessi tutvustab Sander Mölder ja õhtut juhib Virgo Sillamaa.

Seekordse Fookus Live'i keskmes muusikatööstuse tulevik. Vestlusringis arutletakse, milline on õige meetod fännide efektiivseks ja pikaajaliseks kaasamiseks. Samuti avab Kristjan Ulst muusikatööstuse start-up'i Fanvestory telgitaguseid. Fanvestory on esimene platvorm maailmas, mis võimaldab paari klikiga soetada väikese osaluse muusikateostes ja jagada koos autoritega pikaajalist tulu. Järgmise 3 kuu jooksul laieneb Fanvestory Baltikumi ja Skandinaavia turgudele ning alates novembri lõpus toimuvast Slush koverentsist on Eesti artistidel võimalik Fanvestoryga koostööd tehes jõuda rahvusvahelise sihtgrupini.

Muusikaprodutsendi tööprotsessi tutvustav Sander Mölder on väga mitmekülgse profiili ning loomingulise haardega muusik. Helilooja, produtsent, DJ – kõiki neid rolle miksib ta oskuslikult väga erinevates skenedes ja žanrites, elektroonilisest klubimuusikast nüüdisheliloominguni välja. Töötoa käigus tutvustab Sander oma loomingulise protsessi erinevaid aspekte ning ka töövahendeid, tehes seda Ableton Live tarkvara vahendusel.

Fookus Live on Music Estonia üritustesari, mis avab muusikatööstuse telgitaguseid.

Fookus Live #8 Music Estonia kodulehel
Fookus Live #8 Facebookis

Eelmine

Music Estonia seminar: muusika ja film 12. oktoobril SuperNova kinos Tallinnas

Järgmine

Music Estonia delegatsioonid BUSHil ja Eurosonic Noorderslagil