Music Estonia ja TTÜ kohvik Nohik esitlevad – „Fookus Live #8. Muusikatööstuse tulevik: kuidas kaasata fänne efektiivselt ja pikaajaliselt?“

NB! Ürituse koosseisus on toimunud muudatus. Juko-Mart Kõlari asemel tuleb Fanvestoryst ning efektiivsest ja pikaajalisest fännide kaasamisest kõnelema Fanvestory kaasasutaja ja tehnoloogiajuht Kristjan Ulst.

Teisipäeval, 17. oktoobril kell 18.00 toimub TTÜ Tudengimajas Music Estonia üritustesarja Fookus Live kaheksas kohtumine. Sel korral tuleb juttu Fanvestoryst ning efektiivsest ja pikaajalisest fännide kaasamisest muusikatööstusesse. Külas on Fanvestory asutajaliige ja tehnoloogiajuht Kristjan Ulst. Paneelvestlusele järgneb sissevaade muusikaprodutsendi tööprotsessi, mida tutvustab Sander MölderÜritust juhib Music Estonia tegevjuht Virgo Sillamaa.

18.00–19.00 – vestlusring teemadel „Muusikatööstuse tulevik: kuidas kaasata fänne efektiivselt ja pikaajaliselt?“ ja „Fanvestory lugu“
19.00–19.15 – paus
19.15–20.00 – Sander Mölder demonstreerib produtseerimise telgitaguseid

Üritus on avatud kõigile huvilistele. Sissepääs on tasuta, kuid palume end eelnevalt registreerida SIIN

Fanvestory on esimene platvorm maailmas, mis võimaldab paari klikiga soetada väikese osaluse muusikateostes ja jagada koos autoritega pikaajalist tulu. Järgmise 3 kuu jooksul laieneb Fanvestory Baltikumi ja Skandinaavia turgudele ning alates novembri lõpus toimuvast Slush koverentsist on Eesti artistidel võimalik Fanvestoryga koostööd tehes jõuda rahvusvahelise sihtgrupini.

Sander Mölder on väga mitmekülgse profiili ning loomingulise haardega muusik. Helilooja, produtsent, DJ – kõiki neid rolle miksib ta oskuslikult väga erinevates skenedes ja žanrites, elektroonilisest klubimuusikast nüüdisheliloominguni välja. Töötoa käigus tutvustab Sander oma loomingulise protsessi erinevaid aspekte ning ka töövahendeid, tehes seda Ableton Live tarkvara vahendusel.

Seekordne Fookus Live toimub koostöös TTÜ kohvikuga Nohik, mis koondab uudishimulikke ja täisväärtuslikku elustiili edendavaid noori.
Fookus Live on Music Estonia üritustesari, mis avab muusikatööstuse telgitaguseid. Üritus toimub eesti keeles.

Fookus Live #8. Muusikatööstuse tulevik Facebookis