Avatud on võimalus kandideerida esinema Suurbritannia festivalidele FOCUS Wales, Liverpool Sound City ja The Great Escape.

FOCUS Wales 

10.–12. mail Wrexhamis, Põhja-Walesis toimuvale festivalile on võimalik esinema kandideerida 1. detsembriniTäida ankeet SIIN

FOCUS Wales on showcase-festival, mis toimub 2018. aastal 8. korda. 20 erineval laval esitleb oma loomingut üle 200 rahvusvahelise artisti. Lisaks sellele kuulub festivali juurde konverents, mitmesugused stand-up etteasted ning kunsti- ja filmiprogramm.

Liverpool Sound City

5.–6. mail Liverpoolis toimuvale festivalile on võimalik esinema kandideerida 19. jaanuarini. Täida ankeet SIIN

Kandideerimine on tasuta.

Festivalilile eelneb Liverpool Sound City + konverents, mis toimub 4. mail ja mille Early Bird piletid on saadaval siin. Lisaks saavad huvilised läbi lühikese küsimustiku täitmise kaasa rääkida, milliseid teemasid võiks konverentsil käsitleda. Küsimustikule saab vastata siin, osalejate vahel lähevad loosi Sound City festivali- ja konverentsipiletid.

Sound City valiti Suurbritannia festivaliauhindade jagamisel UK Festival Awardsil Suurbritannia parimaks suurlinnafestivaliks.


The Great Escape

17.–19. mail Brightonis toimuvale showcase-festivalile on võimalik esinema kandideerida 12. veebruarini.  Täida ankeet SIIN

Kandideerimine on tasuta.

Alates 2006. aastast kestnud festival The Great Escape tutvustab külastajatele 450 rahvusvahelist artisti enam kui 30 kontsertpaigas. Festivali juurde kuulub ka konverents.

Eelmine

Muusikaplatvorm Fanvestory avab uksed välismaistele artistidele ja fännidele

Järgmine

12 eesti artisti ja manager'i alustavad 6-kuulist mentoriprogrammi