Pakume kahele Eesti artistile ja kahele manager’ile võimalust osaleda koolitusprogrammis Baltic Artists in Development, mida veame koos organisatsioonidega Musikcentrum Syd ja Adam Mickiewicz Institute.

Ootame programmi iseseisvalt tegutsevaid artiste ja manager’e, kel on mõningane rahvusvaheliselt tegutsemise kogemus ning kes soovivad täiendada oma teadmisi ja arendada rahvusvahelist karjääri.

Osalejatele avaneb võimalus õppida muusikavaldkonda paremini tundma, kasvatada suhtlusvõrgustikku, vahetada kogemusi ja viia end kurssi, kuidas toimib valdkond kaasosalejate riikides. Programmi vältel on osalejatel võimalus arendada oma strateegilist tegevuskava.

Programm koosneb kolmest kahepäevasest koolitusest, mis toimuvad programmi läbi viivate organisatsioonide juures.


Toetudes osalejate tagasisidele, koostatakse programmi käigus hariv ja praktiline materjal muusikavaldkonna toimimise ja seal tegutsemise kohta. Materjal valmib 2020. aasta sügiseks ning on avalikult kättesaadav.


Keda ootame kandideerima?


Praktiline info


Kandideerimiseks täida hiljemalt 22. septembril vorm, mis asub SIIN.
Otsusest anname teada hiljemalt 1. oktoobril.
Ühest artistitiimist on võimalik saata vaid üks kandideerimisavaldus.


Baltic Artists in Development on koostööprojekt, mida viivad läbi Musikcentrum Syd, Music Estonia ja Adam Mickiewicz Institute. Projekti rahastab Rootsi Instituut.

Eelmine

Kandideeri praktikale muusikakirjastusse Lusitanian Music Publishing Lissabonis

Järgmine

Astu üles festivalil Sound City