PLFM Arts Management kutsub Eesti artiste ja manager'e osalema International Music Managers Forumi (IMMF) projektis The Music Magazine and Artist App.

MMAA ehk The Music Magazine and Artist App on Euroopa Liidu koostööprojekt, mis pakub artistidele, muusikaajakirjadele ja artistiteenuste pakkujatele digitaalset platvormi enda turundamiseks ja turunduseks vajaliku taustinfo kogumiseks.

Projekt on alles testimisel ning ootab artiste ja manager'e uut platvormi katsetama ja tagasisidet andma. Esimeses faasis kasutavad osalejad MMAA platvormi, et üles seada oma kasutaja artistileht koos presskit'i ja internetipoega (CD-de, bändisärkide jmt müük). Samuti lisatakse kalendrisse eelolevaid kontserte, katsetatakse kontserdipiletimüüki, avastatakse fännisuhtluse võimalusi ja fännide kaasamist turundusprotsessi. Platvormi katsetamisele järgneb tagasiside andmine, kokku peaks see võtma ajaliselt umbes kaks tundi. Projekt kestab kuni 2018. aasta märtsini – selle aja jooksul arendatakse äppi vastavalt saadud tagasisidele; vajadusel palutakse mõningaid uusi funktsioone testida kogu selle aja vältel.

Huvilised saavad ühendust võtta:

Ronja Soopan
+372 53 406 882
info@artsplmf.ee

Kandideerimine kestab kuni 28. septembrini.

Eelmine

Selgusid kümme Eesti artisti ja muusikavaldkonna esindajat, kes osalevad üleeuroopalises naiste rolli edendavas programmis „Keychange”

Järgmine

2018. aasta Classical:NEXTi programmi kandideerimine kestab 29. septembrini