Ootame kõiki muusikavaldkonna ja kommunikatsiooni huvilisi seminaripäevadele, mil võtame luubi alla muusikavaldkonna kommunikatsiooni olulisuse ja põhitõed nii Eesti kui ka välismeedia kontekstis. Seminarid toimuvad 22. ja 29. oktoobril ning neid viivad läbi Liisi Voolaid, Liina Tammepõld ja Ingrid Kohtla. Osaleda saab nii meie Telliskivi kontoris kui ka keskkonna Zoom kaudu.

Muusikavaldkonna kommunikatsiooni ABC

neljapäev, 22. oktoober kell 15.30–19.00
Liisi Voolaid ja Liina Tammepõld

Seminaril antakse vastused küsimustele:

__________________________

Välismeedia ABC

neljapäev, 29. oktoober kell 15.30–19.00
Ingrid Kohtla

Seminaril tulevad käsitlusele järgnevad teemad:

__________________________

Kõnelejad


Liisi Voolaid
Liisi Voolaid on laulja-laulukirjutaja Aneti manager ja vabakutseline muusikakommunikatsiooni spetsialist, kes on koostööd teinud artistidega YASMYN, Liisi Koikson, jonas.f.k, Elephants From Neptune, Kuradi Saar, Öed, Clicherik & Mäx jpt. Liisi on ka muusikatoimetaja ajakirjas Edasi.org ning tegutsenud pea 10 aastat DJna.

Liina Tammepõld
Liina Tammepõld on muusikaturunduse ja -kommunikatsiooni spetsialist, kes on turundanud erinevaid festivale (Tallinn Music Week, Station Narva, Positivus, Sweet Spot) ning teinud nii turundus- kui ka kommunikatsioonialast koostööd suurte kontserdikorraldajatega nagu Live Nation Estonia ja L Tips Agency (Ed Sheeran, Queen, Bryan Adams jpt). Liina on aidanud kommunikeerida ka mitmete Eesti artistide suurkontserte ja uut muusikat, nt teinud koostööd artistidega Ewert and The Two Dragons, I Wear* Experiment, Dramamama, Anna Kaneelina, Tanel Padar jt.

Ingrid Kohtla
Ingrid Kohtla on kommunikatsioonijuht festivalides Tallinn Music Week ja Station Narva ning teistes Shiftworks OÜ projektides. Ta on töötanud muusikaajakirjanikuna ning olnud kakskeelse popkultuuriajakirja Wasp & Caterpillar peatoimetaja, ETV2 muusikavideote saate “Eesti TOP 7” autor ja toimetaja, MTV Baltikumi Eesti kanali pressijuht ja omasaadete toimetaja jpm.
Ta on vedanud ka festivalide Mägede Hääl ja Üle Heli kommunikatsioonikampaaniaid, pidanud Eesti Kunstiakadeemias pop- ja subkultuuriloo loenguid ning esindanud Eesti muusikatööstust mitmetel rahvusvahelistel muusikafestivalidel ja konverentsidel.
Kultuurivälja edendajana on Ingridi fookuses peamiselt Eesti ja Venemaa põnevaimate muusika- ja kultuurinähtuste ning artistide tutvustamine ja populariseerimine nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil.

__________________________

Seminaril osalemine


Tasu
Tavahind: 35 € (hind on sama nii kohapeal kui ka Zoomis osalejatele)
Soodushind Music Estonia liikmele: 28 €
Hind AMPi programmis osalejale: 0 €

Meie programmi AMP osalejatele on seminar tasuta, kuid kohapeale saab tulla üks inimene. Zoomi vahendusel võib osaleda ka rohkem inimesi.

NB! Ühe piletiga saab osaleda mõlemal seminaripäeval, vaid ühele seminarile piletit soetada pole võimalik.

Toimumiskoht
Music Estonia kontor (Telliskivi 60a/1) või keskkond Zoom
Kuna lubame oma kontorisse 50% vähem inimesi, on kohapealsete kohtade arv väga piiratud.


Piletit ostma


Koolitust ja programmi AMP toetab EAS Euroopa Regionaalfondi vahenditest.

Eelmine

Muusikaettevõte, osale praktikaprogrammis INTRO juunior

Järgmine

Kandideeri meie järgmiseks turundus- ja kommunikatsioonijuhiks