RegistreerUmine on lõppenud!


Oleme koostöös Suurbritannia muusikaettevõttega Music Ally kokku pannud digioskuste arendamise programmi, mis toimub juunist augusti lõpuni. Programmist saab osa 30 huvilist ja sinna on võimalik registreeruda, kuni vabu kohti jagub. Registreerimine lõpeb hiljemalt 31. mail.

Music Ally tegeleb muusikavaldkonna digiarengute uurimise, analüüsimise ning teadmiste vahendamisega valdkonnale. Nad on koolitanud digiturunduse ja -trendide vallas tuhandeid artiste ja muusikavaldkonna professionaale, sh suurimate plaadifirmade Sony Music Entertainmenti, Universal Music Groupi ning Warner Music Groupi töötajaid.


PROGRAMMIST

Mõned käsitlusele tulevad teemad:

Kõikide teemadega saab tutvuda SIIN.


Anname osalejatele ligipääsu veebikeskkonnale, kus saab programmi läbida kolme kuu jooksul vabalt valitud tempos. Programm koosneb 20 moodulist, igaühe kestus on 25–45 minutit.

Palume programmis osalejatel pidada päevikut, kuhu märkida mooduli läbimise kuupäev ja olulisemad punktid omandatud teemadest. Päevik on tunnistuseks programmi läbimisest.
Palume selle laadida PDF-vormingus hiljemalt 31. augustiks SIIA.


REGISTREERIMINE

Küsimuste korral kirjuta Martiina Putnikule martiina@musicestonia.eu.


Programmis osalemine on kaasrahastatud Euroopa Regionaalarengu Fondist loomemajanduse arendamise meetme raames toetatud projekti “Loomemajandusalaste teadmiste ja oskuste arendamine” (EU49773) tegevusena.

Toetajad: Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, Eesti Autorite Ühing, Eesti Fonogrammitootjate Ühing

Eelmine

Kandideeri esitlusfestivali MENT Ljubljana programmi

Järgmine

Kandideeri Music Estonia tegevjuhiks