Selle aasta märtsikuus avatud muusikaplatvorm Fanvestory võimaldab kõigil muusikaarmastajatel soetada osaluse muusikateoste autoritasudes, toetades seeläbi artistide loomingulist tegevust ning jagades koos nendega pikaajalist tulu. Seni on Fanvestory edukalt platvormile toonud viis menukat Eesti artisti / bändi, teiste hulgas Tommy Cashi, Tanel Padari ning Ott Leplandi.

Kuna muusikatööstus on muutumas järjest digitaalsemaks, on muusikaarmastajatel võimalus otseselt mõjutada teostega teenitavat tulu, jagades artistide kohta infot sotsiaalmeedias või lisades lugusid playlist'idesse. Seetõttu on muusikaarmastajate innovaatiline kaasamine artistide edusse ja muusikateoste levikusse eriti vajalik. 

Nüüd võivad rõõmustada kõik Liis Lemsalu fännid nii Eestis kui ka mujal maailmas, sest 29. novembril saavad huvilised Fanvestory kaudu panustada Liisi uude albumisse „+1”, millest koguni 4 lugu muutuvad platvormil kättesaadavaks. Nelja loo seast leiad nii „Ei peatu” kui 27. novembril koos albumiga ilmuva värske singli „Püüab meid“.  

Fanvestory avabki 29. novembril muusikatehnoloogia suurüritusel Slush Music rahvusvahelised turud, andes artistidele ja fännidele mujalt maailmast võimaluse osa võtta muusikatööstuse revolutsioonist. Esimese rahvusvahelise artistina tuleb platvormile Läti pop-laulja Justs, kes esindas 2016. aastal Eurovisioonil Lätit lauluga „Heartbeat” ning on tuntust kogumas ka kodumaast väljaspool. fanvestory’ga teeb Justs koostööd oma uusima singliga „Are you there”

Registeeri end kasutajaks www.fanvestory.com, et olla uute projektide ilmumisega kursis.

Eelmine

Avatud on kandideerimine 2018. aasta mais Tokyos toimuvatele Finest Soundsi showcase'idele

Järgmine

Võimalus esitada avaldusi Suurbritannia festivalidel esinemiseks