Ootame kuut Eesti muusikaettevõtet osalema meie praktikaprogrammis INTRO juunior II, mis on mõeldud muusikavaldkonnas töötamisest huvitatud tudengitele. Programm on ettevõtte jaoks hea võimalus anda oma panus järgmiste Eesti muusikavaldkonna spetsialistide arengusse ning proovida järele, kuidas luua oma ettevõttesse praktikakoht.

Praktikaprogramm toimub veebruarist märtsini 2022. Kandideerimise tähtaeg on 23. november.

INTRO juunior on kahekuuline muusikavaldkonda sissejuhatav praktikaprogramm tudengitele, mille põhiosa moodustavad seminarid Music Estonias ja külastused muusikaettevõtetesse. Kaks nädalat praktikast moodustab töövarjutamine ühes muusikaettevõttes, sh tegelemist konkreetsemate ülesannete ja/või projektiga. Esmalt otsime praktikaprogrammi ettevõtteid, peagi avame kandideerimise ka praktikantidele.

Ootame Sind kandideerima, kui:

Eelmine INTRO programm leidis aset jaanuarist märtsini 2021 ja seal osalesid järgmised ettevõtted: TIKS Rekords, Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Sveta Baar, Estonian Funk Embassy ja Sky Media. Praktikantidena osalesid tudengid erinevatest ülikoolidest: Marit Oja, Johanna Kollom (TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia), Anna-Sophia Sevagin (Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia), Helena Eharand (Aalto Ülikool), Caro-Lyn Irjas (Tallinna Ülikool).


Kandideerimise tähtaeg on 23. november 2021. Kandideeri SIIN!


Küsimuste korral kirjuta Silvia Käsule aadressil silvia.kask@gmail.com.


Eelmine

Tallinn pälvis UNESCO muusikalinna tiitli

Järgmine

Tallinn Music Week tõi oktoobri alguses Tallinna 1811 väliskülaliste ööbimist