Ootame viit Eesti muusikaettevõtet osalema meie praktikaprogrammis INTRO juunior II, mis on mõeldud muusikavaldkonnas töötamisest huvitatud tudengitele. Programm on ettevõtte jaoks hea võimalus anda oma panus järgmiste Eesti muusikavaldkonna spetsialistide arengusse ning proovida järele, kuidas luua oma ettevõttesse praktikakoht.
Praktikaprogramm toimub mai - juuni 2021.
Kandideerimise tähtaeg on 26. märts.

INTRO Juunior on kahekuuline muusikavaldkonda sissejuhatav praktikaprogramm tudengitele, mille põhiosa moodustavad seminarid Music Estonias ja külastused muusikaettevõtetesse. Kaks nädalat praktikast moodustab töövarjutamine muusikaettevõttes, sh ühe konkreetsema ülesande või projektiga tegelemine. Praegu otsime praktikaprogrammi ettevõtteid, peagi avame kandideerimise ka praktikantidele.

Ootame Sind kandideerima, kui


Jaanuar-märts 2021 leidis aset esimene INTRO Juunior praktkaprogramm, kus osalesid ettevõtted: TIKS Rekords, Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Sveta Baar, Estonian Funk Embassy ja Sky Media. Praktikantidena osalesid tudengid erinevatest ülikoolidest: TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia, Aalto Ülikool, Tallinna Ülikool.

kandideerima

Tähtaeg on 26. märts 2021


Küsimuste korral kirjuta Marili Randlale aadressil marili@musicestonia.eu.Eelmine

Kultuurivaldkond esitas valitsusele ühise kriisist väljumise ettepaneku

Järgmine

I Wear* Experiment valiti uue rahvusvahelise arendusprogrammi HEMI Music Awards finalistiks