Music Estonia juht Virgo Sillamaa võtab osa esitlusfestivalist ja konverentsist Budapest Ritmo Festival, osaledes 5. oktoobril toimuvas konverentsi vestlusringis "European Platforms for Music".

"European Platforms for Music" toimub 5. oktoobril kell 16.30–17.30 Akvárium Klubis, Aranyhallis.

Vestlusringi käigus arutletakse Music Moves Europe'i ja Euroopa kultuuripoliitika üle – Euroopa Liit, täpsemalt Euroopa Komisjon, mida juhib Tibor Navracsics, on hiljuti algatanud või toetanud mitut muusikaga seotud initsiatiivi, nende hulgas ka Music Moves Europe'it ja Euroopa kultuuripoliitikat. Festivali Budapest Ritmo raames on kokku kutsutud Euroopas aktiivsed muusikaprofessionaalid ning Euroopa Komisjoni hariduse-, kultuuri-, noorte- ja spordivolinik Tibor Navracsics, et arutleda erinevate võimaluste üle, mis muusikute, bändide manager'ide ja kohalike ettevõtjate jaoks loodud on.

Vestlusringis osalevad
- Tibor Navracsics, Euroopa Komisjoni hariduse-, kultuuri-, noorte- ja spordivolinik
- Csaba Káel, Müpa Budapesti juht
- Ruth Jakobi, Euroopa Muusikanõukogu peasekretär
- Christine Semba, konsultant ning konsultatsiooni ja eriprojektide juht maailmamuusika messil ja esitlusfestivalil WOMEX, Euroopa kultuuriprogrammi ekspert
- Virgo Sillamaa, Music Estonia juht, European Music Exporters Exchange’i (EMEE) juhatuse liige

Info Ritmo Budapest Festivali kodulehel.


Ritmo Budapest Festivali kolme päeva käigus on võimalik osa saada unikaalsetest koostööprojektidest Ungari ja rahvusvaheliste artistide vahel, põnevast produktsioonist ning heita pilk muusikamaailma telgitagustesse valdkonna professionaalidele mõeldud programmide ja esitlusfestivali kaudu.

Tutvu festivaliga.

Eelmine

Finest Soundsi delegatsioon ja Music Estonia konverentsil Music & Media Finland

Järgmine

Music Estonia delegatsioon osaleb festivalil Amsterdam Dance Event