Esitlusfestival ja konverents What's Next in Music? toimub tänavu 6.–8. septembrini Vilniuses ning sellest võtavad osa ka Music Estonia direktor Virgo Sillamaa ja etno-tekno muusik meisterjaan

meisterjaan esitab iidse ning kaasaegse vahel särisevat loomingut laupäeval, 8. septembril kell 22.40 Loftas Festi laval Stage 2.

Etno-tekno ekstsentrik meisterjaan kasutab muusikaloomeks peamiselt parmupille ja elektroonikat, lastes kuuldavale mõjutusi teknost, joikumisest, räpist ja folgist. Kehastades sümbioosi ürgse ning kaasaegse tehnoloogia, samuti iidse ning kaasaegse mõtlemise vahel, on tema eesmärgiks tekitada heli, mida kunagi varem pole kuuldud.

Virgo Sillamaa osaleb aga reedel, 7. septembril kell 11 konverentsi vestlusringis "Exporting together: collaborations in the Baltics. What can we learn from NOMEX". Baltikumi muusikaekspordi ja koostöövõimaluste üle arutlevad ka Agnese Cimuška (Music Latvia, LV), Sigtryggur Baldursson (Iceland Music, IS), Vaidas Stackevičius (Lithuanian music business association, LT), vestlusringi modereerib Asta Pakarklytė (Music Information Centre Lithuania). 

What's Next in Music? on rahvusvaheline esitlusfestival ja konverents, mis pöörab tähelepanu muusikavaldkonna innovatsioonile ja uutele võimalustele. Seda korraldab Leedu aktiivsemaid management'e ja muusikavaldkonna sündmusi korraldavaid ettevõtteid koondav organisatsioon Lithuanian music business association. What's Next in Music? on iga-aastane sündmus, mis toimub septembri alguses Leedu pealinnas Vilniuses.

Tutvu festivaliga.

Eelmine

Esita oma projekt meie praktikantide programmi

Järgmine

Kandideeri meie praktikaprogrammi