Music Estonia on ka sel aastal Tallinn Music Weeki partner, panustades Creative Impact Conference programmi. Konverents toimub kahel päeval, 29.–30. märtsil, seekord vastavatud Eesti Kunstiakadeemia uues hoones.
Kureerime mitmeid vestlusringe, korraldame suure hulga mentorisessioone ja töötube, meil on ka päris oma ala, kus toimub muuhulgas kohtumine välisdelegaatidele ning siinsetele festivalidele ja esinemispaikadele.

TMW 2019 KONVERENTS

Tallinn Music Week 2019 konverents uurib kunstide võimet olla majanduse käivitajaks ning uuendusliku ühiskonna toimemehhanisme. Vaata konverentsi kõnelejaid.


MENTORISESSIOONID JA TÖÖTOAD

Sel aastal veame me tervet rida mentorisessioone ja töötube.
Mentorisessioonidel tulevad käsitlusele teemad, nagu PR, artisti manageerimine ja karjääriarendus, plaadifirmad, muusika sünkroniseerimine ja muusikaalane nõustamine ning paljud muud. Kõnelema tulevad mitmekülgse tausta ja kogemusega professionaalid. Sessioonid on mõeldud 5-stele gruppidele ning kestavad 45 minutit. Loe lisa ja registreeru 26. märtsiks.

Korraldame kolme töötuba, neist kahele on veel võimalik registreeruda: “YouTube Channel Optimization & Content Strategy for Artists” teemalise töötoa teeb YouTube'i partnerlusjuht Ashraf El Gamal; Spotify töötuba juhendab kanali indie leibelite toe juht Jennifer Masset. Loe lisa ja registreeru 26. märtsiks.

MEIE ALA

Tule külla meie alale. See asub kohe EKA sissepääsu juures, treppidest alla. Meie juures saad oma kohtumisi korraldada, telefoni laadida ja ajaviiteks Eesti helidega improviseerida.

KOHTUMINE EESTI LIVE-MUUSIKA SKEENEGA

30. märtsil kell 16.30–17.20 toimub meie alal kohtumine Eesti festivalide korraldajate ja esinemispaikade tiimidega.

MUSIC ESTONIA x MASH MACHINE

Meie alal saad katsetada Mash Machine'i ja kohtuda selle taga oleva Eesti idufirma tegijatega. Masinas on improviseerimiseks lood viielt Eesti artistilt, kes ka TMW-l üles astuvad. Vaata tutvustavat videot.


Foto autor on Johan Hallimäe.

Eelmine

Osale 30.03 Tallinnas toimuvas laulukirjutajate laagris House of the Future Writing Camp

Järgmine

Osaleme festivalil Westway LAB ja EMEE koosolekul