Uudised

Liitu meiega Tallinn Music Weekil!

Neljapäeval, 27. augustil saab avapaugu esitlusfestival Tallinn Music Week (TMW), mis leiab aset juba 12. korda. Meil on hea meel olla selgi aastal festivali partner ja panustada konverentsi Creative Impact Conference programmi! Konverents toimub kahel päeval, 28.–29. augustini Eesti Kunstiakadeemias, millele eelnevad 27. augustil toimuvad sissejuhatavad veebiseminarid. Konverentsi hübriidformaat võimaldab osaleda nii kohapeal kui ka digitaalselt.

Tänavusest programmist leiab taaskord põnevaid vestlusringe ning valdkonna professionaalide mentorlusi ja töötubasid. Soovitame end viimastesse kiiresti kirja panna, kuna kohti on piiratud arv ja sealne sisu tõotab tulla eriti kaasahaarav – sotsiaalmeediaplatvorm TikTok, visuaalse brändi loomine, vaimne tervis ja muusika emotsionaalne mõju jpm. Kes aga tunneb, et enne konverentsiteemadesse süvenemist oleks kasulik oleks üle korrata muusikavaldkonna peamised tegevusalad, saab seda teha neljapäeval, 27. augustil toimuvatel “101: Roles in Music Industry” veebiseminaridel.

NB! Et kõigest osa saada, pead olema TMW delegaat. Konverentsipassid on müügil festivali veebipoes.

Seminarid, vestlusringid, esitlused

Sel aastal saab konverents teoks uuenduslikus hübriidformaadis ehk osaleda on võimalik nii kohapeal kui ka digitaalselt. Programm pakub huviväärset nii muusikavaldkonna tegijaile, kultuuriedendajatele kui ka erinevate sektorite ettevõtjatele ja poliitikakujundajatele. Teemade ring ulatub muusikavaldkonna seminaridest popkultuurilooliste vestluste ja valdkondadeüleste tulevikukäsitlusteni.

Tänavu oleme panustanud konverentsiprogrammi järgnevate teemadega:

Uuri lähemalt ja osale

Mentorlused

Meie 45-minutilised mentorlused on kombinatsioon värskete teadmiste saamisest ja uute kontaktide loomisest. Igale mentorisessioonile pääseb osalema kuni viis inimest, mis annab võimaluse mentoriga mõtteid vahetada, küsimusi küsida ja ka kaasosalejatelt kasulikke näpunäiteid saada. Mentorluse täpsem sisu sõltub suuresti osalejate huvidest, mistõttu ootame osalejatelt proaktiivsust ja vähemalt kolme küsimuse ettevalmistamist.

Käsitlusele tulevad teemad nagu management, juhtimine ja karjääri kujundamine, digiturundus, festivalid jm ning nõu annavad asjatundjad üle maailma. Näiteks on mentorite hulgas talendiagentuuri United Talent Agency agent Sophie Roberts, plaadifirma Sony Finlandi A&R manager Jenni Kivikoski ning sõltumatuid artiste sotsiaalmeedia ja visuaalse brändimise vallas nõustav Effi Summers. Mentorite taust on väga mitmekülgne – nende hulgas on nii elektroonilise kui ka raske- ja maailmamuusika ning jazz‘i jm skeene kogemusega professionaale.

Mentorlused toimuvad inglise keeles, kohti on piiratud arv.

Uuri lähemalt ja osale.

Töötoad

Praktilistes töötubades võetakse luubi alla näiteks sotsiaalmeediaplatvorm TikTok, autoriõiguse põhitõed, omandatakse digiturunduse võtteid, uuritakse muusika emotsionaalset mõju jpm.

Teiste hulgas viivad töötubasid läbi mõjuisikute turundusagentuuri Fanbytesi muusikavaldkonna partnerlussuhete juht Harry Tidswell, elektroonilise muusika artistidega töötav agent ja manager Brandon Rosenbluth ning sõltumatu artist, autor, fonogrammitootja ja EAÜ juhatuse esimees Vaiko Eplik.

Töötoad toimuvad inglise keeles (v.a “Autoriõiguse ABC”),
kohti on piiratud arv.

Uuri lähemalt ja osale.

Foto: Harli Marten