30. novembrist kuni 1. detsembrini toimub Pimedate Ööde Filmifestivali raames seminar Music Meets Film. Fookuses on muusika filmis – juttu tuleb kaasaegse filmimuusika partituuri ja orkestratsiooni eripäradest ning filmimuusikale keskendunud heliloojatest kuni kvaliteetse demo loomiseni. Lisaks käsitletakse meediale suunatud produktsioonimuusika teemasid.

Kuuendat korda toimuva Music Meets Filmi seminari ja mentorlusprogrammi panustab sel aastal koos värske arenduskeskuse Creative Gate'i ning Industry@Tallinnaga ka Music Estonia. Külas on muusikanõustaja Maggie Rodford (The King’s Speech, Kubo and the Two Strings, Harry Potter and the Goblet of Fire), filmihelilooja Tom Player (The Hobbit, Game of Thrones) ning Nick Leonard ja Chris Brown globaalsest agentuurist West One Music. Viimase klientide seas on nii BBC kui ka telesarjad House of Cards ja Mad Men.

Programmi sisuline kuraator on enam kui 15-aastase kogemusega produtsent ja muusikatoimetaja Michael Pärt. Ta on teinud koostööd nii režissööride Peter Jacksoni ning Francis Ford Coppolaga kui ka heliloojate Danny Elfmani ja Alexandre Desplatiga. Muuhulgas oli ta filmi „Taani tüdruk" muusikatoimetaja.

Sel aastal toimuvad Music Meets Filmil lisaks seminaridele ka mentorlussessioonid. Sessioonidel käsitletakse filmimuusikaga töötamist, produktsioonimuusikat ning arutletakse filmimuusika ja meediasuunitlusega helilooja tööprotsessi, tööks vajalikke oskuste ja karjäärivõimaluste üle.
NB! Mentorsessioonile kehtib eraldi osalustasu 50 €, mis lisandub üldisele seminaril osalemise tasule.

Registreeri ja osta pilet seminarile.
Kandideeri mentorlusprogrammi. 

Rohkem infot:
Music Meets Film Facebookis
Music Meets Filmi kodulehel

Eelmine

Ettevõtja Konsta Klemetti ja helilooja Petri Alanko avavad videomängude helikujunduse telgitaguseid 7. detsembril SuperNova kinos

Järgmine

Avatud on kandideerimine 2018. aasta mais Tokyos toimuvatele Finest Soundsi showcase'idele