03.–04.12 korraldame Tallinnas meistriklassi muusikaprodutsentidele, mille käigus on osalejatel võimalik jälgida, kuidas töötab muusika salvestamise, produtseerimise ja miksimisega Grammy-võitjast produtsent Matt Lawrence. 04.12 toimub ka vabas vormis vestlusring, kus teemaks muusikaprodutsendi tööelu nii produtsendi kui ka manager’i seisukohast.

Suurbritanniast pärit Matt Lawrence tegutseb rahvusvaheliselt muusikaprodutsendi, heliinseneri ja miksijana. Oma 20-aastase karjääri jooksul on ta võitnud Grammy ja töötanud mitmete muusikamaailma mõjutanud albumite loomise juures, tehes koostööd näiteks artistidega nagu Adele, Amy Winehouse, Robbie Williams, Eric Clapton, The Who, Van Morrisson ja paljude teistega.


MEISTRIKLASS

Kahepäevase meistriklassi käigus viib Matt Lawrence stuudios läbi salvestuse ja järeltöötluse sessioonid ühe eesti artisti veel avaldamata loole, mille valmimist saavad osalejad kõrvalt jälgida.

Ootame meistriklassi kandideerima kõiki, kes juba töötavad muusikaprodutsendina või on produtseerimisest huvitatud. Kuna kohtade arv on piiratud, on eelisseisus suurema kogemusega produtsendid.

Kandideerimine on lõppenud!
Otsusest anname kandideerijatele teada hiljemalt 29.11.

TASU (meistriklass + vestlusring)
täishind – 150 €
soodushind Music Estonia liikmele – 120 €

Hinnale käibemaksu ei lisandu.
Tasumine toimub arvega, mille saame teha nii eraisikule kui ka ettevõttele.


Küsimuste korral kirjuta virgo@musicestonia.eu.


VESTLUSRING

Kolmapäeval, 04.12 kell 19.30 Music Estonia kontoris toimuvas vestlusringis avatakse muusikaprodutsendi tööelu nii produtsendi kui ka manager’i vaatenurgast. Vestlusringis osalevad Matt Lawrence ja tema manager James Morgan (Pieces of 8 Music), seda juhib Thea Zaitsev (Pieces of 8 Music, Tier Music).

James Morgan on management’i ja kirjastuse Pieces of 8 Music asutaja. Ettevõte töötab auhinnatud artistide, produtsentide, miksijate ja laulukirjutajatega ning korraldab Londonis rahvusvahelisi laulukirjutamise laagreid. Enne seda tegutses James üle kümne aasta Londonis plaadifirmas Universal Music, kus tal oli A&R tiimi liikmena oluline roll paljude tuntud artistide edu saavutamise juures.

Vestlusring on avatud kõigile huvilistele, kuid kohtade arv on piiratud.


TASU
täispilet – 10 €
sooduspilet (tudengid, õpilased, Music Estonia liikmed) – 5 €
Osta pilet SIIT.


Meistriklassi ja vestlusringi toetab Eesti Fonogrammitootjate Ühing.

Eelmine

Mart Avi valiti esitlusfestivali ESNS 2020 programmi

Järgmine

Kutsung muusikaettevõtetele: osale oma artistiga rahvusvahelises laulukirjutamislaagris