9. oktoobril algab meie järgmine 3-kuuline praktikaprogramm INTRO, kuhu ootame osalema kuut muusikavaldkonnast huvitatud noort.

Programmi raames toimuvad kohtumised muusikavaldkonna ekspertidega, visiidid ettevõtete ja organisatsioonide juurde, samuti seminarid, mis aitavad valdkonda paremini mõista; praktikandid teevad tihedat koostööd mitmete artistide, aga ka sündmuste ja ettevõtetega; praktilisi tööoskusi aitavad lihvida töötoad.

Praktika toimub vahemikus oktoober 2018 – jaanuar 2019, osalejad viibivad meie kontoris kaks päeva nädalas, praktika eest ei maksta tasu. Praktikante juhendab ning koostööd artistide, sündmuste korraldajate ja ettevõtetega koordineerib meie töötaja Marii Reimann.

Projektid, millega praktikandid tööle asuvad, selguvad oktoobri alguses. Seni on meie 19 praktikanti tegelenud näiteks Trad.Attack!-i brändikauba tootearendusega, uurinud huvipakkuvaid välisturge NOËPile ja Evestusele, kaardistanud välismeediat Frankie Animalile ja Tinturale, loonud sotsiaalmeedia sisu Mari Kalkunile ja Svjata Vatrale, abistanud I Wear* Experimenti välistuuriga, võõrustanud Intsikurmu Festivali artiste ja palju muud.


Praktikaprogrammi eesmärk on tuua muusikavaldkonda mitmekesiste oskustega ja kogemustega koordineerijaid. Usume, et see toetab olulisel määral valdkonna arengut, kuna seeläbi saavad artistid rohkem loometööle keskenduda ning tekib võimalus puuduolevate teenuste ja täiendavate ärimudelite loomiseks.


Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 17.09 aadressile
marili@musicestonia.eu.


Loe INTRO programmi kohta lähemalt.

Eelmine

Music Estonia ja meisterjaan esitlusfestivalil What's Next in Music?

Järgmine

Osale meie delegatsiooniga esitlusfestivalil Eurosonic Noorderslag