Kandideerimise tähtaeg on pikendatud kuni 15. detsember kell 23.59.

Organisatsioonist

Music Estonia on Eesti muusikaettevõtluse arenduskeskus ja esindusorganisatsioon, kes on viimase kuue aasta jooksul andnud märkimisväärse panuse valdkonna käekäiku, eriti just rahvusvahelistumise ja muusikaekspordi suunal. Organisatsiooni haru Live Music Estonia tegeleb Music Estonia liikmetest just kontserdikorraldajate, sh festivalide ja kontserdipaikadega. Music Estonial on praeguseks pea sada liiget, kelle hulka kuuluvad nii artistid, managerid, plaadifirmad, kontserdikorraldajad, -paigad jt.

Räägime kaasa muusikavaldkonna arengute kujundamisel nii Eestis kui ka Euroopas. Loome arenguprogrammide, töötubade, praktikavõimaluste ja seminaride kaudu Eesti muusikavaldkonna professionaalidele võimalusi saada harivaid kogemusi, mentorlust ja nõu, sageli rahvusvahelistelt tipptegijatelt. Esindame Eestit olulistel rahvusvahelistel esitlusfestivalidel, messidel ja konverentsidel ning panustame strateegilise partnerina Tallinn Music Weeki konverentsiprogrammi. Osaleme rahvusvahelistes koostööprojektides, võrgustikes ja organisatsioonides. Algatasime koos Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooliga Eesti esimese muusikaettevõtluse spetsialisti õppekava.


Music Estonia kommunikatsiooni- ja turundusjuhtHeal kommunikatsiooni- ja turundusjuhil onPakume


Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel


Kandideerimine

Kandideerimiseks saada hiljemalt 15. detsembril kell 23.59 järgmised dokumendid aadressil konkurss@musicestonia.eu pealkirjaga “Turundus- ja kommunikatsioonijuhi konkurss. Ees- ja perekonnanimi”:

Tegu on lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asenduskohaga.

Küsimuste korral kirjuta konkurss@musicestonia.eu.


Eelmine

Tudeng, osale praktikaprogrammis INTRO juunior II

Järgmine

Artistidele on avatud kandideerimine rahvusvahelisse arendusprogrammi HEMI Music Awards 2022