2021. aasta sügisel avaneb esmakordselt võimalus läbida loovettevõtja mikrokraadiprogramm TÜ Viljandi kultuuriakadeemias.

Algaval sügisel on Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemias võimalik omandada mikrokraad loovettevõtjatele. Loovettevõtja mikrokraadiprogrammi läbimine annab suurepärased teadmised ja kogemused, kuidas ühest heast ideest saab ärimudel, ärimudelist äriplaan ning äriplaanist reaalselt tegutsev ettevõte. Lisaks individuaalsetele oskustele ja teadmistele saavad osalejad hindamatu meeskonnatöö kogemuse. Kuidas seostada ettevõtte eesmärke isiklike eesmärkidega? Kuidas jagada rollid meeskonnas? Kuidas korraldada meeskonnatööd vastavalt igaühe konkreetsetele oskustele ja motivatsioonile? Kõik mikrokraadi raames omandatavad teadmised ja oskused tulevad kasuks mistahes erialal, isegi kui otsustatakse mõnes teises valdkonnas tegutseda: võime loovalt ja kriitiliselt mõelda, olulisi probleeme ära tunda ja neid efektiivselt koos meeskonnaga lahendada on võtmetähtsusega oskused 21. sajandi tööjõuturul.

Spetsiaalselt mikrokraadi jaoks on salvestatud paarkümmend persoonilugu väljapaistvate Eesti ettevõtjatega, kes jagavad ausalt ja vahetult enda kogemusi loovettevõtjana tegutsemisel.

Loe programmi sisu ja tingimuste kohta lähemalt SIIT.


Registreerumistähtaeg: 31.08.2021

Vaata tutvustavat videot siit:


Eelmine

Kandideeri esinejaks esitlusfestivalile ESNS 2022

Järgmine

Kultuuriorganisatsioonid esitasid ettepanekud kultuurisektori avatuna hoidmiseks