Otsime endaga liituma Eesti Muusikaettevõtluse Auhindade 2022 (EMEA) projektijuhti. Kandideerimise tähtaeg on 6. oktoober kell 23.59.

EMEA projektijuhi ülesanneteks on:


Lisaks on tiimis kommunikatsiooni- ja turundusjuht, kes tegeleb veebihaldusega, kujundustööde koordineerimisega ja kommunikatsioonitegevustega ning Music Estonia tegevjuht, kes loob koostöös meeskonna ja kaaskorraldajatega strateegilised eesmärgid, jälgib projekti sisulist teostamist, haldab partnerite kaasamist ja panustab projekti edukasse kulgemisse.


Tööle asumise aeg ja koormus

Projektijuhi töö algab vastavalt kokkuleppele 2021. aasta novembri alguses ning kestab märtsi lõpuni. Töökoormus on 0,5 kohta (20 t nädalas) ning kestab 5 kuud. Tasu on 1000 eurot arvega kuus (sh km).


EMEA

Eesti Muusikaettevõtluse Auhinnad (EMEA) eesmärk on Eesti muusikavaldkonna ja selle tugistruktuuride esile toomine ning tunnustuse jagamine silmapaistvatele Eesti muusikaettevõtluse vallas tegutsevatele ja seda valdkonda edendavatele isikutele. Valdkondliku tähtsusega kultuurisündmuse auhindu antakse järgmisel aastal üle juba kaheksandat korda. Music Estonia on EMEA peakorraldaja alates aastast 2021.

Koduleht: https://emea.musicestonia.eu/


Kandideerimine

Kandideerimiseks saada hiljemalt 6. oktoobriks kell 23.59 järgmised dokumendid aadressil konkurss@musicestonia.eu pealkirjaga “EMEA projektijuhi konkurss. Ees- ja perekonnanimi”:


Küsimuste korral kirjuta konkurss@musicestonia.eu.

Eelmine

Maarja Nuut esineb sel nädalal Reeperbahni esitlusfestivalil

Järgmine

Registreeru TMW workshopidele ja mentorlustele