Taas algab iseseisvalt tegutsevatele artistidele ning manager'idele mõeldud koolitusprogramm Baltic Artists in Development, mis annab ühe aasta jooksul võimaluse osaleda neljal muusikaettevõtluse sõlmküsimustele keskenduval treeningüritusel (Malmös, Tallinnas ja Krakowis füüsilisel kujul ning Kiievis digiformaadis). Projekti seekordseks eesmärgiks on lisaks hariva ja praktilise muusikavaldkonna digiplatvormi loomisele lahata ka muusikatööstuse tulevikku.

Programmi on oodatud osalema iseseisvalt tegutsevad artistid ja manager’id, kel on mõningane rahvusvaheliselt tegutsemise kogemus ning kes soovivad täiendada oma teadmisi ja arendada rahvusvahelist karjääri. Igast partnerriigist valitakse kaks iseseisvalt tegutsevat artisti ja kaks manager’i. Kandideerimine ei ole žanriliselt piiritletud.

Osalejatele avaneb võimalus õppida muusikavaldkonda paremini tundma, kasvatada suhtlusvõrgustikku, vahetada kogemusi, viia end kurssi, kuidas toimib valdkond kaasosalejate riikides ja üheskoos arutleda innovatsioonist muusikasektoris. Programmi vältel on osalejatel võimalus arendada oma strateegilist tegevuskava.

Programm koosneb neljast kahepäevasest koolitusest, mis toimuvad programmi läbi viivate organisatsioonide juures.

Koolitussessioonid 2021-2022

Täpsemad kuupäevad ja teemade jaotus avalikustatakse varsti.

Kandideerimine on AVATUD

Kandideerimine ja osalemine on mõeldud individuaalselt, grupi või bändina osaleda ei saa. Osalejad peaksid arvestama, et treeningüritustele eelneb ka iseseisev töö või grupiülesannete lahendamine, millesse panustamiseks peab varuma ajalist ressurssi. Eestist valitakse osalema kaks iseseisvalt tegutsevat artisti ja kaks manager’i.

Kandideerimise tähtaeg on 20. september!

Kandideerimiseks täida see vorm.

Projekti koduleht

Lisaküsimused: jaanika@musicestonia.eu Projekt sünnib Musikcentrum Syd'i (Malmö, Rootsi), Music Estonia, Tak Brzimi Miasto (Krakow, Poola) ja Music Export Ukraine'i (Kiiev) koostöös. Projekti rahastab Rootsi Instituut.Eelmine

Osale jazzivaldkonna paneelvestlusel European Jazz Conference raames

Järgmine

Maarja Nuut esineb sel nädalal Reeperbahni esitlusfestivalil