Sel aastal toimub WOMEX – üks maailma olulisemaid muusikavaldkonna kokkusaamisi – meile õige lähedal: Tamperes Soomes 23.–27.10. Lisaks delegatsiooni eestvedamisele korraldame Eestis nii eel- kui järelprogrammi välisdelegaatidele, kes sel ajal siinkandis liikvel.

Eesti jazzivaldkonnas tegutsejatele on häid uudiseid! Nimelt kutsusime WOMEXi järel 29.–30.10 Tallinna 10 jazzivaldkonna professionaali üle maailma ning panime koostöös Eesti Jazzliidu, festivaliga Jazzkaar ja Jazz Finlandiga kokku networking-programmi siinsetele jazzmuusikutele ja nende esindajatele.

Külaliste seas on näiteks: jazziportaali WartaJazz asutaja Agus Setiawan Basuni (Indoneesia), folk- ja jazzfestivali Brosella Festival programmi koostaja Lieve Boussauw (Belgia), Ulsan Jazz Festivali direktor ja veel paljude teiste muusikaga seotud ettevõtmiste eestvedaja Junghun Lee (Lõuna-Korea), maailmamuusikafestivali Womad Chile programmijuht Alejandro Orellana (Tšiili), promootor, booker, manager ja korraldaja Alexandra Pastorková (Slovakkia), interdistsiplinaarse Mekudeshet Festival korraldaja ja KZ Radio ajakirjanik Gil Rouvio (Iisarael).


Programmis on 10 kohta ning eelistame neid muusikuid või nende manager’e, kel on rahvusvahelist kogemust, selged sihid ja konkreetsed soovid seoses antud sündmusega.

Täpne ajakava on veel kinnitamisel, kuid kindlasti tuleks arvestada 29.10 terve päeva ja 30.10 päeva esimese poolega.

Programm sisaldab:


Programmi tasu on 65 eurot, Music Estonia liikmele 50 eurot. Tasu sisaldab ka mõlema päeva lõunasööki ja esimese päeva õhtusööki. Tasumine toimub arve alusel, käibemaksu ei lisandu.

Kandideerimiseks täida palun SEE ANKEET hiljemalt 30.09, vastuse saame anda 04.10.

Programmi toetavad Eesti Kultuuriministeerium, EAS ja Eesti Autorite Ühing.

Eelmine

Osaleme Reeperbahn Festivalil

Järgmine

Estoner astub üles esitlusfestivalil ESNS 2020