Hetkel käib viimaseid päevi kandideerimine jazzahead! ja Classical:NEXT 2022 programmidesse.

JAZZAHEAD!

Veel viimast päeva on avatud kandideerimine Euroopa suurima jazzi ekspordimessi jazzahead! 2022 showcase-programmi. Eestist on varasemalt festivalil esinenud Peedu Kass Momentum (2015), Maria Faust (2017) ja Kirke Karja kvartett (2018). jazzahead! 2022 toimub 28.04–01.05 Bremenis, Saksamaal. Festivali fookusriigiks on Kanada.


Kandideerimise tähtaeg: 4. november 2021

Kandideeri SIIN.


Eritingimused: kandideerimiseks on vaja end registreerida Eesti delegatsiooni liikmeks ja maksta osalustasu 135 eurot (soodushind Music Estonia delegaatidele). Täpsema info saamiseks võtke palun ühendust Music Estonia välisprojektide juhi Jaanika Lillemaaga, jaanika@musicestonia.eu


CLASSICAL:NEXT


Samuti on veel reedeni võimalik enda kollektiivi või konverentsiideid esitada Classical:NEXT esitlusfestivali programmi. Festival otsib uusi põnevaid lähenemisi klassikalise muusika žanrile, olgu selleks näiteks varajane muusika või kaasaegne indie-klassika. Eesti kollektiividest on festivali muusikaprogrammis esinenud teiste seas ansambel U: ja Maarja Nuut. 10. korda toimuv Classical:NEXT ootab osalejaid uues asupaigas, Hannoveris, ning leiab aset 17.–20. mail 2022.


Kandideerimise tähtaeg: 5. november 2021
Kandideeri SIIN.
Eelmine

Music Estonia delegatsioon võtab osa maailmamuusikamessist ja esitlusfestivalist WOMEX

Järgmine

Eesti Muusikaettevõtluse Auhindu hakkab eest vedama Taavi Esperk