28.–30. septembrini täituvad Viini venue’d mitmekesise muusikavalikuga, sest just siis toimub Austria pealinnas kolmepäevane festival Waves Vienna. Eesti artistidest on esindatud üheaegselt nii õrn kui ka jõuline indie-rock'i kooslus Frankie Animal ja põhjamaise kõlaga dünaamiline elektronmuusika bänd I Wear* Experiment.

Frankie Animal astub üles festivali avapäeval, 28. septembril kell 23.15 pubis Isaac’s. I Wear* Experimenti on võimalik kuulata 29. septembril kell 18.45 moekooli HLMW9 aulasse loodaval laval nimega Skip Stage.

Waves Vienna on esitlusfestival, mille kontserdid leiavad aset linna märkimisväärseimates klubides ja lokatsioonides. Festivali moto „East meets West“ (eesti k „ida kohtub läänega“) on alus ka Waves Vienna Music Conference'i konverentsiprogrammile. Mitmekülgseid loenguid, paneele ja töötubasid hõlmaval konverentsil põimitakse muusikatööstust puudutavad teemad üleeuroopalise koostöö edendamisega. Waves Vienna toimub sel aastal juba kuuendat korda, festival sai alguse 2011. aastal.

Tutvu festivaliga.

Eelmine

2018. aasta Classical:NEXTi programmi kandideerimine kestab 29. septembrini

Järgmine

Music Estonia ja Finest Sounds Tamperes Music & Medial