9. oktoobril algab meie järjekordne INTRO praktikaprogramm, mille käigus töötavad kuni kuus muusikavaldkonnast huvitatud noort kolme kuu vältel mitmete artistide, muusikaettevõtete ja sündmustega. Ootame programmi projekte, mis toimuvad vahemikus oktoober 2018–jaanuar 2019 ning millega töötamine võiks noortele valdkonnast huvitatutele arendav olla.

Aasta jooksul on töötatud kokku enam kui 30 artisti, ettevõtte ja sündmusega. Näiteks on tegelenud meie praktikandid Trad.Attack!-i brändikauba tootearendusega, uurinud huvipakkuvaid välisturge NOËPile ja Evestusele, kaardistanud välismeediat Frankie Animalile ja Tinturale, loonud sotsiaalmeedia sisu Mari Kalkunile ja Svjata Vatrale, abistanud I Wear* Experimenti välistuuriga, võõrustanud Intsikurmu Festivali artiste ja palju muud.
Praktikante juhendab Marii Reimann Music Estoniast.

Huvi korral esita oma projekt 17. septembriks SIIN, valiku teeme 4. oktoobriks ja anname sellest otse teada. Kui Sinu projekt osutub valituks, siis sõltuvalt töömahust on programmis osalemise tasu 50–100 €.


Usume, et mitmekesiste oskustega ja kogemustega koordineerijate lisandumine toetab olulisel määral muusikavaldkonna arengut, kuna seeläbi saavad artistid rohkem loometööle keskenduda, tekib võimalus puuduolevate teenuste ja täiendavate ärimudelite loomiseks.

Ühtlasi pakub programmis osalemine õppimisvõimalusi ka osalevatele artistidele ja muusikaettevõtetele, kes on oodatud ka programmi raames toimuvatele seminaridele ja töötubadesse.

Küsimuste korral kirjuta marili@musicestonia.eu.

Eelmine

Esitlusfestivalile Nouvelle Prague saab kandideerida kuni 31.08

Järgmine

Music Estonia ja meisterjaan esitlusfestivalil What's Next in Music?