Osana Finest Soundsi projektist organiseerivad Music Finland ja Music Estonia Tokyosse Eesti ja Soome artistide showcase-kontserte. Avaldusi saab esitada kuni 3. detsembrini, eelistatud on Finest Soundsi programmiga liitunud muusikud. Väljavalitud artistide kontserdid leiavad aset 23.–26. mail 2018. 

Kontsertide korraldusliku poole eest hoolitsevad Tokyos pop-, rokk-, metal-, maailma- ja folkmuusika kohalikud promootorid. Finest Soundsi ekspordireisi eesmärk on tutvustada uut muusikat Jaapani muusikatööstusele ja toetada läbirääkimisi kohalike organisatsioonidega. Finest Soundsi delegatsiooni programmis on lisaks kontsertidele ka erinevaid networking'u võimalusi Jaapani muusikatööstuse esindajatega, mitmekülgseid seminare ja laulukirjutajate laager. Täpsem programm selgub 2017. aasta lõpuks.

Finest Sounds on Soome ja Eesti ühine ekspordiprojekt, mille siht on läbi valdkondadeülese koostöö võimendada Eesti ja Soome ettevõtete ekspordivõimekust ja nähtavust Jaapani turul. Eesmärk on välja töötada tegevusplaan, mis toetab muusikavaldkonna koostööd erinevate brändide ja ettevõtetega, luues seeläbi uut tüüpi partnerlusi ja koostöid nii esitlusürituste, turundustegevuste kui sisuliste arendustegevuste osas.

Kandideeri showcase'idele.
Avaldusi saab esitada kuni 3. detsembrini.

Tutvu projektiga Finest Sounds.

Eelmine

Kuues Music Meets Film pakub lisaks seminariprogrammile ka mentorlussessioone

Järgmine

Muusikaplatvorm Fanvestory avab uksed välismaistele artistidele ja fännidele