6. veeburaril toimuvad Music Estonia ning muusikavaldkonna kunstilise ja strateegilise konsultandi Andreas Vierzigeri koostöös mentorisessioonid. Sessioonide teema on karjääri juhtimine klassikalise muusika valdkonnas.

Andreas Vierziger on klassikalise ja nüüdismuusika valdkonna kunstiline ja strateegiline nõustaja. Ta on teinud koostööd paljude artistide, orkestrite, festivalide, kontserdikorraldajate ja plaadifirmadega üle maailma, tema klientide hulka kuulub näiteks Walesi Riiklik Ooper, briti moekunstnik Vivienne Westwood, ameerika filmirežissööri David Lynchi Silencio Club Pariisis jpt. Vierziger on olnud mitme olulise võistluse žüriiliige ja andnud loenguid paljudes kõrgkoolides, muu hulgas Viini Muusika- ja Etenduskunstide Ülikoolis, Zürichi Kunstiülikoolis, Tokyo Kunstiülikoolis ja Sibeliuse Akadeemias.

Mentorisessioonid on mõeldud klassikalisele ja kaasaegsele muusikale pühendunud interpreetidele, kammermuusikutele ja kollektiivide manager’idele, kes puutuvad kokku artisti karjääri juhtimist ja arendamist kätkevate küsimustega – muuhulgas, mil viisil kujundada ja kommunikeerida artisti profiili, töötada agentide, kontserdikorraldajate, festivalidega. Sessioonid tuginevad suurel määral osalejate endi kogemustele ja väljakutsetele. Pärast grupiarutelu toimuvad üks-ühele konsultatsioonid.

Kandideerida saab kuni 22. jaanuarini, kohtade arv on piiratud.

Tutvu sündmusega ja täida osalemisvorm.

Eelmine

Kandideeri Music Estonia INTRO programmi praktikantide juhendajaks

Järgmine

Maailmamuusika festivali WOMEX 2018 programmi kandideerimine on avatud