SÜNKROONi miniprogramm ja seminar: muusika reklaamides, 16.–17.05 Telliskivi Loomelinnakus ja SuperNova kinos

SÜNKROON on Music Estonia uus programm, mille eesmärk on arendada muusika- ja audiovisuaalmeediasektori koostööd Eestis ja rahvusvaheliselt. Fookuses on muusika filmides, mängudes, reklaamides ning laiemalt brändide kommunikatsioonis.
___________________________________________________________

SEMINAR

SÜNKROONi seminar teemal muusika reklaamides toimub 17.05 kl 18.00–20.30 SuperNova kinos Tallinna Ülikoolis. 
Seminaril esinevad pikaajalise ning mitmekülgse kogemusega Nis Harvey Bøgvad Taanist ning Peter Åstedt Rootsist. Mõlemad tegelevad muusika paigutamisega reklaamidesse ja on töötanud paljude suurte brändidega. Loe nende põhjalikumat tutvustust allpool.
Osta pilet seminarile.


MINIPROGRAMM

Ootame 10 reklaamimuusika tänast või tulevast loojat ning 10 turunduskampaaniate tegijat osalema Music Estonia ja disainiagentuuri Velvet koostöös sündinud kahepäevasesse SÜNKROONi miniprogrammi, mille eesmärk on tihendada muusikavaldkonna ja turundajate koostööd ning muuta seda ladusamaks. 

Programm sisaldab kogemuste jagamist, töötuba, kontaktide loomist, mentorisessiooni ning seminari. Oma kogemust jagavad ning siinseid loojaid juhendavad pikaajalise ning mitmekülgse kogemusega Nis Harvey Bøgvad Taanist ning Peter Åstedt Rootsist. Mõlemad tegelevad muusika paigutamisega reklaamidesse ja on töötanud paljude suurte brändidega.

PROGRAMM

K, 16.05

KOGEMUSTE JAGAMINE | Telliskivi Loomelinnak, Music Estonia kontor, kl 12–14

 • Vastastikuseid kogemusi jagavad reklaamimuusikat loonud ja seda tellinud agentuurid.
 • Nis Harvey Bøgvad ja Peter Åstedt jagavad oma kogemusi ning kirjeldavad oma tavapärast töömetoodikat muusikaloojate ja turundajatega.
TÖÖTUBA | Telliskivi Loomelinnak (erinevad ruumid), kl 14.30–16.30, 16.30–17.00 tulemuste kokkuvõte ja arutelud
 • Koostöö eeldab ühist keelt ning teineteise vajaduste mõistmist. Selleks, et muusikaloojate ja turundajate vaheline koostöö oleks sujuvam, võiks olla abi ühiselt välja töötatud raamistikust, mille alusel tööd tellida ja vastu võtta. Koos mängitakse ka üks versioon läbi. Töö toimub väiksemates gruppides, misjärel uuesti kokku tullakse ja tulemused kokku võetakse.
  Nis ja Peter osalevad töögruppides mentorina.
KONTAKTIDE LOOMINE, Telliskivi Loomelinnak, Music Estonia kontor, kl 17–...
 • Vabavormiline kokkusaamine muusikaloojate ja turundajate, teiste muusikavaldkonna professionaalide ning välismentorite vahel.
  Pakume sööke-jooke.

N, 17.05

MENTORISESSIOON, Telliskivi Loomelinnak (ruumid täpsustamisel!), kl 10.00–11.30 / 12.30–14.00
 • Nisi ja Peteri mentorisessioonil saad küsida nõu ja saada tagasisidet erinevatel muusika ja turundusvaldkonda puudutavatel teemadel, ühtlasi saad tutvuda vastaspoole soovide ja muredega. Tutvu Nisi ja Peteri profiiliga ning tule ettevalmistatuna, nii on sellest rohkem kasu nii Sulle kui ka teistele, kellega ühes grupis oled. Palume Sul registreerudes juba oma peamised huvialad ja küsimused ära märkida.
SEMINAR | SuperNova kino, kl 18.00–20.30
 • Janno Siimar Velvetist teeb ettekande eelmisel päeval jagatud kogemustest ning ühiselt loodud raamistikust, mis reklaamimuusika loojate ja tellijate koostööd lihtsustada võiks
 • Nis Bøgvadi ja Peter Åstedti ettekanded ning arutelu
___________________________________________________________

Nis Harvey Bøgvad (DK) on muusika valdkonnas töötanud üle 25 aasta. Ta on Copenhagen Film Music juht ja asutaja, muusikanõustaja ja muusikaõiguste ekspert ning Guild Of Music Supervisors liige. Ta on olnud edukas laulukirjutaja ja artist ning talendiskaut ja produtsent (EMI Music), loovjuht (Music Sales Group) ning peaprodutsent Taani riiklikus telekanalis. Nis on vahendanud muusikat enam kui 100-le reklaamile, telesarjale ja filmile, ta on esinenud ettekannetega paljudel valdkonna suursündmustel.
www.copenhagenfilmmusic.com

Peter Åstedt (SE) on muusika valdkonnas töötanud üle 25 aasta. Ta on reklaamidesse, televisiooni, mängudesse ja filmidesse muusika paigutamisega ja artistide arendamisega tegeleva ettevõtte Musichelp asutaja. Ta on asutanud plaadifirma Dead Frog Records ning digitaalse ja füüsilise muusika levitajad Musicbase and Distrosong ning DFR. Tema ettevõtete teenuseid on kasutanud enam kui 10 000 artisti. Ta on teinud koostööd paljude maailma juhtivate brändidega, muuhulgas paigutas ta artistide muusikat Superbowli reklaamidesse ja 2012. aastal Londonis toimunud Olümpiamängudele. Musichelp tegeleb Rootsi muusika ekspordiga, tehes koostööd festivalide ja konverentsidega üle maailma, hiljuti sai neist ka Skandinaavia suurima esitlusfestivali Live at Heart üks omanikest. Peter on esinenud ettekannetega paljudel valdkonna konverentsidel ning ülikoolides üle maailma.
http://musichelp.se/

Janno Siimar (EE) on disaini- ja reklaamivaldkonnas tegutsenud üle 15 aasta, ta on disainiagentuuri Velvet üks asutajates. Velvet on strateegilise disaini agentuur, mis tegutseb aastast 2004; graafilist disaini, ruumikujundamise, kasutajakogemuse disaini kui ka teenusedisaini projektidega töötab igapäevaselt 30 disainerit, arendajat, arhitekti ja produtsenti. Velvet on pälvinud enam kui 120 auhinda kodustelt ja rahvusvahelistelt konkurssidelt.
___________________________________________________________

PRAKTILINE INFO
 • Töökeel on inglise keel
 • Osalustasu on 50 €, saadame Sulle pärast registreermist arve (KM ei lisandu)
 • Registreeru siin hiljemalt E 14.05, kohtade arv on piiratud
 • Music Estonia kontor asub Telliskivi 60A, sissepääs F-hoone vastast, uksekell nr 68
 • SuperNova kino asub Narva mnt 27, Tallinna Ülikooli NOVA õppehoones 4. korrusel ruumis N406.
 • Kontakt: Kristine Kebbinau, kristine@musicestonia.eu, 56503936

Sündmus Facebookis