Music Estonia, Terminal Records&Bar ja Music Is My Sanctuary esitlevad: “Record Digging vs Clicking — Can Vinyl Culture and Algorithms Co-exist?”

Vinüülid on ajahambale vastu pidanud oluliselt kauem, kui kassetid, CD-d ja mp3-failid. Nende helikandjate otsimine ja kogumine on kirg ning kutsumus, mille viljelejad moodustavad ülemaailmse kogukonna. Kuidas suudab see muusikakogukond aga vastu pidada ajastule, mil muusikamaastikku domineerivad algoritmid?

22. oktoobril kell 19.30–21.30 toimub Terminal Records&Baris sündmus, kus teema võtavad luubi alla Music Is My Sanctuary asutaja Lexis (Alexis Charpentier) ja Terminali plaadipoe juhataja Sander Varusk. Pärast seda toimub vabas vormis arutelu ja muusikasõprade kogunemine.

Sündmus on tasuta.

Lexis (Alexis Charpentier) on platvormi Music Is My Sanctuary asutaja ja kollektiivi ning rahvusvahelise üritustesarja 24 Hours of Vinyl looja. Ta on kogenud sündmuste korraldaja, kuraator, plaadikoguja, raadiosaatejuht ja DJ. Plaadikogujate kogukonna roll muusikavaldkonnas on Lexisele väga südamelähedane ning pärast seda, kui ta kõneles TED Talksi raames plaadikogujate kultuurist, on ta lähemalt uurinud, kuidas saab selline kogukond olla edukas ka vaid digiplatvormidel.

sündmus Facebookis