NB! Petri Alanko ei saa tervislikel põhjustel Eestisse tulla, mistõttu peame mängumuusika meistriklassi edasi lükkama. Vabandame!
---------------------------------------------------------------------------------

Lõime lühiprogrammi neile, kel on huvi luua heli videomängudele ning kutsusime juhendajaks suure kogemusega mängude helilooja Petri Alanko


PROGRAMM
- 30.03–01.04 toimub Tallinnas MängudeÖÖ GameJam, mille raames saavad heliloojad/produtsendid teha koostööd mänguarendajatega ning luua 48 tunni jooksul ühe mängu prototüübile heli. Tiimides on nii kogemusega mängutegijaid kui ka harrastajaid.

- GameJami eel viib Petri Alanko läbi põhjaliku ja praktilise meistriklassi, mis valmistab ette koostööks mänguarendajatega.

- Tallinn Music Weekil toimub grupimentorlus, kus lahatakse küsimusi, kuidas mängumuusika loojate turg toimib, kuidas sinna siseneda, kuidas töötab litsentseerimine jm.

Mõningaid GameJamil alustatud mänge arendatakse edasi ning esitletakse MängudeÖÖl 14.04, mõni võib jõuda ka tootmisesse ja müüki.

Info täpsustub peatselt!

TASU
Programmis osalemise tasu koos TMW delegaadipassiga on 200 €, programm üksi 100 €.
Käibemaksu ei lisandu, tasuda saab arve alusel ning soovi korral osade kaupa.
Tasus sisalduvad söögikorrad meistriklassi ja GameJami ajal.


REGISTREERU SIIN 23. märtsiks.
Kohtade arv on piiratud, osaleda saab kuni 10 heliloojat/produtsenti.
Küsimuste korral võta ühendust virgo@musicestonia.eu, 5232389.
___________________________________________________________
Siit saad järelkuulata 7. detsembril BFMis toimunud SÜNKROONi seminari “Muusika videomängudes” Konsta Klemetti ja Petri Alanko ettekandeid:

HELI  ja VIDEO.