Ootame Sind teisipäeval, 26. mail kl 16 veebis toimuvasse infotundi, kus esitlusfestivalist ESNS ja selle 2021. aasta võimalikest muudatustest räägib festivali muusikaprogrammi üks koostajaid Oskar Strajn. Lisaks jagab oma kogemust tänavusel festivalil üles astunud Mart Avi.

1996. aastal alguse saanud ESNS on üks suurimaid ja olulisemaid muusikavaldkonna kogunemispaiku. Suursündmusel esineb harilikult ligikaudu 350 artisti kogu Euroopast ja sellest on saanud tõhus uue muusika hoogustaja. Kontserte ja konverentse külastab enam kui 4000 delegaati, kellest ligikaudu 400 on mitmesugustelt rahvusvahelistelt festivalidelt.

1. septembrini on võimalik kandideerida festivali muusikaprogrammi. Rohkem infot SIIN.

----------------------------
SÜNDMUSE INFO

Aeg: 26. mai kl 16
Koht: veebikeskkond Zoom (saadame osalejatele lingi)
Keel: inglise
Tasu: tasuta

REGISTREERU
----------------------------

Oskar Strajn on ESNS-i muusikaprogrammi üks koostajaid. Lisaks teeb ta tihedat koostööd festivali raames toimuva uutele talentidele pühendatud auhinnasündmusega Music Moves Europe Talent Awards ja koordineerib muusikaedetabelit ESNS Chart. Varem on Oskar töötanud raadio-DJ, ajakirjaniku ja sündmuste korraldajana.

Mart Avi muusika on kui tuhandete maa-aluse mikrokiipide jahutusseadmete surinast filtreeruv täiusliku tulevikupopi signaal. Tema ühtaegu kontseptuaalset ja meelelahutuslikku artistikarakterit on kõrgelt hinnanud maailma mõjukaim muusikakriitik Simon Reynolds ning tulevikutegijana on teda esile tõstnud ka mõjukad Briti kuukirjad MOJO ja WIRE. Avi kolm sooloalbumit on jõudnud Areeni aasta albumite esikolmikusse, sh 2017. aastal esikohale.