2021. aasta veebruaris toimus Eestis esmakordselt naistele suunatud laulukirjutajate laager. Koostöös rahvusvahelises muusikatööstuses tegutsevaid naisi ühendava võrgustiku shesaid.so Eesti haruga toimus laager 27.-28. veeburaril. 

Laagri eesmärgiks oli toetada kodumaise muusikaturu mitmekülgset ja võrdõiguslikku arengut, edendada rahvusvahelist koostööd ning toetada ja tutvustada tänaste staaride kõrval ka tulevikutegijaid.

Üle veebi osalevate mentoritena oli laagrisse kaasatud viis tunnustatud naissoost välisprodutsenti, kes on teinud koostööd nii nimekate Rootsi popartistidega kui ka ülemaailmsete legendidega. USA-st osalevad produtsent Shungudzo, kelle kaaslusel valminud lugusid on esitanud teiste seas Little Mix, Jessie Ware ja Yuna, muusik, laulukirjutaja ja produtsent Vanessa Silberman, kes on töötanud ka David Bowie produtsendi Tony Visconti stuudioinsenerina ning Eesti päritolu New Yorgis tegutsev Ms Madli, kes on muuhulgas Anetti albumi “Morning After" kaasprodutsent. Rootsi popitööstust esindavad Selen Özan, kes on produtseerinud hitte artistidele nagu Miriam Bryant ja Veronica Maggio ning R&B produtsent ja laulukirjutaja Mona Koshoi, kes on oma erialaseid oskusi lihvinud koostöös superprodutsentidega Carl Falk (Ariana Grande, Nicki Minaj) ja Sidney Swift (Beyonce).

Naiste laulukirjutajate laagrisse oodati osalema nii produtsente, meloodiakirjutajaid kui ka esitajaid. Kokku valiti laagrisse 15 osalejat, kes jaotatakse 3-liikmelisteks tiimideks. 

shesaid.so on 2014. sastal loodud rahvusvaheline muusikatööstuses tegutsevate naiste võrgustik peakontorietaga Los Angeleses ja Londonis ning üle 15 haru erinevates riikides, sh Eestis.


Laagri toimumist toetas Eesti Fonogrammitootjate Ühing.