Taas algab iseseisvalt tegutsevatele artistidele ning manager'idele mõeldud koolitusprogramm Baltic Artists in Development, mis annab ühe aasta jooksul võimaluse osaleda neljal muusikaettevõtluse sõlmküsimustele keskenduval treeningüritusel (Malmös, Tallinnas ja Krakowis füüsilisel kujul ning Kiievis digiformaadis). Projekti seekordseks eesmärgiks on lisaks hariva ja praktilise muusikavaldkonna digiplatvormi loomisele lahata ka muusikatööstuse tulevikku.

Projekt sünnib Musikcentrum Syd'i (Malmö, Rootsi), Music Estonia, Tak Brzimi Miasto (Krakow, Poola) ja Music Export Ukraine'i (Kiiev) koostöös. Projekti rahastab Rootsi Instituut.Programmi on oodatud osalema iseseisvalt tegutsevad artistid ja manager’id, kel on mõningane rahvusvaheliselt tegutsemise kogemus ning kes soovivad täiendada oma teadmisi ja arendada rahvusvahelist karjääri. Igast partnerriigist valitakse kaks iseseisvalt tegutsevat artisti ja kaks manager’i.

Osalejatele avaneb võimalus õppida muusikavaldkonda paremini tundma, kasvatada suhtlusvõrgustikku, vahetada kogemusi, viia end kurssi, kuidas toimib valdkond kaasosalejate riikides ja üheskoos arutleda innovatsioonist muusikasektoris. Programmi vältel on osalejatel võimalus arendada oma strateegilist tegevuskava.

Programm koosneb neljast kahepäevasest koolitusest, mis toimuvad programmi läbi viivate organisatsioonide juures.

Koolitussessioonid 2021-2022

  • 17.–19. november 2021 – Malmö, Rootsi (Musikcentrum Syd)
  • Veebruar 2022 – online sessioon Kiievist (Music Export Ukraine)
  • Aprill 2022 – Tallinn (Music Estonia)
  • August 2022 – Krakow, Poola (Tak Brzmi Miast) 

Täpsemad kuupäevad ja teemade jaotus avalikustatakse varsti.

Kandideerimine on LÕPPENUD


Projekti koduleht

Lisaküsimused: jaanika@musicestonia.eu