Välismentorluse- ja konsultatsiooniteenus

Music Estonia annab Eesti muusikaettevõtetele ja artistidele võimaluse kaasata enda tegevusse väliskonsultante ning mentoreid, et arendada enda teadmisi, leida vastuseid oma küsimustele ning saada tuge tegevustel ekspordi suunal.

Oleme koondanud hulga erineva profiili, kogemuse ja päritoluga mentoreid, keda julgeme soovitada kui oma ala eksperte. Kaasatud on nii managere, agente, PR-eksperte, muusika sünkroniseerimise spetsialiste jpt. Ka žanriliselt on valikus erineva profiiliga mentorid, kellel on kogemusi nii metali, jazzi, popi, folgi, klassika kui ka muudes muusikastiilides.


Kuidas teenus töötab?

Mentor-konsultatsiooniteenus on saadaval vähemalt käesoleva aasta lõpuni. See tähendab ka seda, et programmil ei ole kindlat alguse- ega lõpuaega ning spetsialiste on võimalik kaasata just siis, kui Sul on selleks vajadus. Õige mentori leidmiseks vaata läbi allpool asuvad mentorite profiilid ning leia enda praegusele vajadusele vastav inimene.

Järgmise sammuna tuleb täita ära ankeet, kus palume Sul kirjeldada oma profiili ning anda väike ülevaade, mis teemal täpsemalt nõu vajaksid ning kes oleks sinu eelistatud mentor. Eksperte saad kaasata nii ühekordse konsultatsiooni näol, kui ka pikema ajalise mentorsuhte (5 kohtumist) näol.

Vaatame sooviavaldused üle, küsime vajadusel lisaküsimusi, kinnitame briifi sobivuse mentoriga ning paneme ühiselt paika kohtumise aja. Kõik nimekirjas olevad mentorid on avaldanud huvi oma teadmisi ja kogemusi jagada, kuid mentoritel on siiski võimalus loobuda juhul, kui mingil põhjusel ajastus või projekti profiil neile sobima ei peaks. Sellisel juhul aitame kindlasti leida mõne teise sobiva nõuandja.

Nimekiri mentoritest on täienev ning ei ole lõplik. Seega juhul kui on huvi mõne teise väliseksperdi kaasamise vastu või küsimusi mõne konkreetse teema kohta, millele vastavat profiili ei paista meie mentorite seas olevat, siis anna meile sellest märku ning võimalusel kaasame programmi sobiva inimese.

Osaleja on kohustatud peale mentorsessiooni Music Estoniale esitama mentorlusest digiallkirjastatud kokkuvõtva memo.Hind

Antud projekti rahastab EAS Euroopa Liidu Regionaalfondi vahenditest, mis annab võimaluse Music Estonial katta osa teenuse tasust. Loe rohkem “Music Estonia ekspordiarendusprogramm Eesti muusikaettevõtjatele".

Ühekordse konsultatsiooni tasu 200€, millest Music Estonia katab 40-60%
Hind ME liikmele 80€
Hind teistele 120€


Mentorluse tasu (5 kohtumist) 800€, millest Music Estonia katab 40-60%
Hind ME liikmele 320€
Hind teistele 480€

Hindadele ei lisandu käibemaksu.
Osalemiseks peab olema Eestis registreeritud ettevõte.


Esita enda päring siin


Anastasia Connor

Edinburgh, UK
Music Publicist/Consultant - Noise Unit PR (Founder) UK media landscape (national and regional press), European showcases, UK DIY networks

Andreas Vierziger

Vienna, Austria
Independent Artistic and Strategist Consultant; Head of Cooperations at takt1.com Classical Music Management, Innovation, Business Development, Strategic Partnerships, Interdisciplinary Projects, New Concert Formats

Andy Jones

Wrexham, Wales, UK
Founder & Head of Music at FOCUS Wales Showcase Festivals, Music Conferences, Music Export

Ania Kasperek

Stockholm/Malmö, Sweden
Artist marketing manager, Chimes agency co-founder and co-owner, Senior Sales & Retail Marketing Manager, Nordics at The Orchard. Artist management, artist marketing, leadership, digital marketing, streaming strategy.

Brandon Rosenbluth

Ljubljana, Slovenia
Senior booking agent, Littlebig Agency Electronic music, experimental music, arts festivals, artist management

Dan Koplowitz

Los Angeles, USA
Friendly Fire Licensing Sync licensing, publishing

Ellie Giles

England
Music Manager Music Management (overall understanding of industry), UK industry, Strategy on artist building, Touring, A&R. (Indie, Electronica, Neo Classical, Pop)

Els Moens

Ghent, Belgium
Artist agent at Els & the Artists Classical music, chamber music, early music, contemporary music, multidisciplinary productions

Hannes Tschürtz

Vienna, Austria
Artist Manager/CEO, Ink Music Artist Management, Strategy/Communications, "the whole picture"

Hen Heimdal

London, UK
Market Development UK & EUR - CD Baby Distribution, Release Strategy, International Music Markets

John Willame

Almere, The Netherlands
Founder of Smallfish Artist Management Agency. I'm working as Artist Manager for artists and also on adhoc basis as Digital Marketer for artists/bands Anything related to the Asia market (touring, building audience, getting distributed..) Digital marketing (related to building audience and automation) : Facebook Ads, zappier, chatbot

Madeleine van Geuns

Amsterdam, The Netherlands
Artist- and Label Manager Artist management, label management, marketing, project management, mental health. electronic, dance & pop.

Marc Wesseling

Tokyo, Japan
UltraSuperNew Advertising and marketing in Asia

Martel Ollerenshaw

London, UK
Creative Producer Career development, artist management, multi-genre creative projects in art music (jazz and related musics such as improvised, contemporary classical, electronica)

Martyna van Nieuwland

Katowice, Poland
Head of Programming Jazz, world music, showcasing, networking, PR.

Melanie Lechmann

Munich, Germany
Consultant for Digital Communication I work best with artists and institutions from classical music as this is my expertise but I am happy to delve into other musical genres as well.

Mirza Radonjica

Denmark
Head of Prime Collective EU Touring, Label search, Spotify playlisting, Songwriting, Management

Nis Bogvad

Denmark
Music Supervisor and Rights expert at Copenhagen Film Music, Freelance A&R, Artist Mentor, Songwriter and performing artist, producer Music in film and TV, and commercials (Prerecorded music and Score) Recording industry knowledge, Songwriting, Music Production, Artist management.

Nuno Saraiva

Lisbon, Portugal
Director, Lusitanian Music Publishing; Executive Director, WHY Portugal; President, AMAEI Music Business Ecosystem, Authors Rights, Music Publishing, Neighbouring Rights, Digital Distribution, Synch, Export

Riku Pääkkönen

Espoo, Finland
Managing director/ Ranka Kustannus Rock, metal, pop, electronic

Tom Sherlock

Dublin, Ireland
Artist management and event consultancy Practical band and brand development, international touring, publishing and synchronisation.

Tony Boden

London, UK
Booking agent, record label partner, consultant, lecturer Live touring, label services, export, publishing

Ulrike Köstinger

Vienna, Austria
Chief Content and Partnership Officer at Arts Consolidated ApS (CCO of Operabase and CueTV) Arts Management, Digitalization & Digital Marketing, Streaming, Network, Music Start-Ups, Opera, Classical, Musical, Music Theatre, Operetta, Jazz