Music Estoniaga ootame liituma ettevõtteid, kelle peamised tuluallikad, tooted või teenused põhinevad muusika loomisega tekkival intellektuaalsel omandil, muusika esitamisel, salvestatud muusika müügil või muusikaga seotud kaubamärgil.

Astun liikmeks

Ühekordne liitumistasu on 80 €.
Iga-aastane liikmemaks on 100 €.
Käibemaksu ei lisandu.

Uued liikmed võtame vastu juhatuse koosolekul, otsusest anname teada e-kirja teel, tasumine käib arve alusel.

LIIkme HÜVED

Music Estonia liige saab osa mitmetest soodustustest, sündmustest ja eriprogrammidest, jagame hea meelega ka igapäevaselt oma tiimi teadmisi ja kogemusi. Liikmena saad kaasa rääkida Music Estonia tegemistes ning aitad sellega kaasa kogu valdkonna arengule.


Soodustused

  • Vähemalt -10% kõigilt ME programmide, delegatsioonide ja muude teenuste tasudelt.
  • -50% meie ruumide rendilt. Loe alt lähemalt.

Mentoriprogrammid

Sarnase vajadusega väikese grupi nõustamine koostöös valdkonna ekspertidega, olgu teemaks lepingud või rahvusvaheline suhtlus. Osalustasu kujuneb vastavalt programmi mahule ja huviliste arvule.


Sündmused

  • Regulaarsed kogukonnasündmused, kus osalevad teinekord ka külaliskõnelejad. Jutuks valdkonna päevakajalised teemad.
  • Lisas ka laiemale publikule avatud kaks korda aastas toimuv hooaja avasündmus JUTT & JOOK ning sellega kaasaskäiv liikmete üldkoosolek.

Ruumide kasutamine

Pakume oma hubast Telliskivi Loomelinnakus asuvat kontorit koosolekute, töötubade, seminaride ja väiksemate esitluste läbiviimiseks. Olemas on projektor, valge sein, helitehnika, võimalus lisalaudadeks ja -toolideks, mahutab 25-30 inimest. Meie juures saab ka niisama tööd tegemas käia.

Liikmetele pakume ruume 50% soodustusega:
tunnitasu 25 €, päevatasu nädalavahetusel 125 €.
Vajadusel on lisatasu eest kohapeal ka mõni meie tiimiliige.

Huvi korral võta ühendust info@musicestonia.eu.


Jooksev tugi

Kui vajad abi rahvusvaheliste koostööpartnerite leidmisel või kohalikul tasandil ladusamaks toimetamiseks, anna julgelt teada - kui oskame, aitame hea meelega.


Uudiskiri

Hoiame Sind kursis meie tegevustega ning valdkonnas toimuvaga, sh ka kõikvõimalike tähtaegadega. Uudiskiri jõuab Sinuni kuus korda aastas.