MEESKOND

Ave Tölpt

tegevjuht (juhatuse liige)
ave@musicestonia.eu

Marii Reimann

programmide juht marii@musicestonia.eu

Jaanika Lillemaa

välisprojektide juht
jaanika@musicestonia.eu

Ingrid Stroom

Live Music Estonia juht
ingrid@musicestonia.eu

Ann Mäekivi

kommunikatsiooni- ja turundusjuht
ann@musicestonia.eu
(lapsehoolduspuhkusel)

Marili Randla

teenuste ja programmide juht   marili@musicestonia.eu (lapsehoolduspuhkusel)

Taavi Esperk

EMEA projektijuht
taavi@musicestonia.eu

Nõukogu

Thea Zaitsev

Bert Prikenfeld

Eva Saar

Helen Sildna

Janno Sooäär

Roman Demtšenko

Tambet Mumma