Kuue aasta jooksul oleme andnud välja kolm albumit, need kõik on avanud täiesti uue maailma nii meile kui ka meie kuulajatele. Oleme üllatanud ennast ja fänne, olnud ausad ja pühendunud, ning me ei plaani peatuda! Vastupidi — vahetame käiku ja esitame endale uued väljakutsed!

Trad.Attack!-i neljas album, mis ilmub 2020. aasta aprillis, on omamoodi jõukatsumine: kui suurelt saab üks kolmeliikmeline bänd kõlada. Albumi 12 lugu panevad naeratama-tantsima-moššima-mõtisklema-igatsema ning ei jäta külmaks ühtegi eestlast, sest oma hingelt on kõik palad seotud iidsete mälestuste ning loitsudega. Maagia, mis tuleb tumeda tümina saatel maa alt läbi jalgade otse alateadvusesse.

Kuus aastat tagasi tuiskas Trad.Attack! komeedina Eesti muusikataevasse ja on seda pidevalt tublisti raputanud: andnud kontserte tuhandetele inimestele ning pälvinud 21 muusikaauhinda. Bändi ambitsioon on tohutu, kuid mitte ainult kodumaal — meil on eesmärk esineda kõikides maailma riikides ja pakkuda kõikjal ehedaid emotsioone. Kuue tegutsemisaasta jooksul oleme jõudnud igale mandrile ja esinenud suurtel festivalidel 37 riigis, sealhulgas Woodfordi Folk Festivalil (Austraalia), Womadil (Ühendkuningriik, Tšiili), Rainforest World Music Festivalil (Malaisia), Vancouveri Folk Festivalil (Kanada) ja Womexi showcase-festivalil.

Kontakt

Info (Estonia)Jalmar Vabarna
info@tradattack.ee
+37253444005
Info (Worldwide)Juliana Voloz - JV Promotion
info@jv-promotion.com
+49 (0) 174 3147022
LabelMade In Baltics
Bookingtradattack.ee/#get-in-touch

Tuuril

RAHVUSVAHELISELT TEGUTSEVAD Eesti artistID