Music Estonia uue aasta Jutt & Jook

16. jaanuar 2017

Music Estonia 2017. aasta avaüritus, Jutt & Jook toimub 16. jaanuaril kell 18.00 BFMi filmipaviljonis (Tallinna Ülikooli Nova maja I korrus, Narva mnt 27).

Music Estonia tegevjuht Virgo Sillamaa räägib organisatsiooni uue aasta plaanidest ja meie külaline, Music Finlandi tegevjuht Tuomo Tähtinen analüüsib Soome muusikatööstuse hetkeseisu. Ühtlasi keskendub Tuomo Soome ekspordikogemusele Jaapani turul, sest 17. jaanuaril toimub Tallinnas just Jaapani turule pühendatud ekspordialase Soome-Eesti koostööprojekti Finest Sounds seminar (täpsem info peatselt nähtav siin –http://finestsounds.eu/meap/january-2017-workshop-in-tallinn).

Projekti Finest Sounds (http://finestsounds.eu/) eesmärgiks on suurendada Eesti ja Soome muusika ja teiste sektorite brändide konkurentsivõimet Jaapanis, mis on teatavasti üks suuremaid muusikaturge maailmas! Finest Sounds pakub nii jaapaniteemalisi seminare, kui ka omalaadse kiirendi tüüpi koostöö- ja arendusraamistiku, mille raames eksperimenteeritakse erinevate kampaania ja strateegia ideedega, arendatakse parimad välja ning viiakse ka projekti lõpuks 2018 aastal Jaapanisse. Projekti Eesti ja Soome partnerite hulka kuuluvad nii konverentsid Tallinn Music Week ja Music&Media Finland, ülikoolid BFM Eestist, TAMK ja HUMAK Soomest ning muusikaekspordi organisatsioonid Music Finland ja Music Estonia.

ME Jutt & Jook ürituse ajakava:
18.00 saabumine, sumin
18.30 TLÜ Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi direktori Katrin Saksa tervitus
18.35 ME tegevjuhi Virgo Sillamaa avasõnad ja uue aasta plaanide tutvustamine
18.50 Music Finlandi tegevjuht Tuomo Tähtinen analüüsib Soome muusikatööstuse hetkeseisu ning Eesti ja Soome eksporditegevuste võimalikkust maailma ühel suurimal muusikaturul, Jaapanis
19.15-20.00 suupisted & joogid, sumin

Music Estonia Jutt & Jook üritus on tasuta ja avatud kõigile huvilistele. RSVP hiljemalt 13. jaanuaril https://goo.gl/v6zyBF

Kohtumiseni!

Music Estonia meeskond