Laulukirjutajate laager tuleb taas

27. – 30. märts 2017

Music Estonia, Tallinn Music Week (TMW) ja Eesti Laulu Akadeemia korraldavad järjekorras juba kolmanda laulukirjutajate laagri, mis saab toimuma TMW linnafestivaliga samal nädalal, 27.-30. märtsil Tallinnas. Aktiivne laulukirjutamise ja –salvestamise periood toimub kahel päeval, 28. ja 29. märtsil.

Laagrisse on oodatud laulukirjutajad ja produtsendid Eestist ja naaberriikidest. Teretulnud on nii kogenud produtsendid, muusikakirjutajad kui ka laulukirjutajatest artistid. Ühtlasi otsime me samal ajal artiste, kellel on soov ja valmisolek hiljem laagri vältel sündinud loomingut salvestada ja välja anda.

Meie kolmanda laagri raames on 20 väljavalitud laulukirjutajal võimalus töötada ja luua muusikat koos 10 rahvusvahelise selle valdkonna professionaaliga. Laulukirjutajad jagatakse kümnesse meeskonda, kus igas tiimis on kaks regionaalset muusikakirjutajat ning üks mentor. Meeskonnad töötavad kahe päeva jooksul koos artistidega ning salvestavad esimesed versioonid oma loomingust. Laagri kahe tööpäeva lõpus esitletakse oma lugusid suurel ühiskuulamisel.

Eelnevad laagrid on osutunud üle-ootuste edukaks. Kirjutatud lugudest kaks (Liis Lemsalu – Sinu ees, Karl-Erik Taukar – Tähti täis on öö) olid nomineeritud Eesti Muusikaauhinnad 2017 raames aasta parima laulu tiitlile ning kolm laulu (Rasmus Rändvee – This Love, Laura Prits – Hey Kiddo, Liis Lemsalu – Keep Running) osalevad Eesti Laul 2017 konkursil.

Varasemalt on meie laulukirjutajate laagris rahvusvaheliste mentoritena osalenud nt Robert Callum ja James Stewart (UK), Isabelle Ljunggren, Gustav Svennungsson, Magnus Wallin, Erik Sahlén, Tara Nabavi (Rootsi), Joel Isaksson ja Oskar Nyman (Rootsi/Soome).

Music Estonia toetab Eesti artistide ja laulukirjutajate osalemist käesolevas laagris. Sellest tulenevalt on osalemistasu 300€, mis sisaldab:

  • Osalemist laagri tegevustes;
  • Ööbimist 3 ööd Tallinnas, 27.-30. märts;
  • Toitlustus kahe laagri tööpäeva jooksul.

Osalemiseks täida palun käesolev vorm SIIN.

Laagrisse kandideerimise tähtaeg on 22. veebruar. Osalejad saavad teatavaks märtsi alguses.

Ürituse partnerid:

 

 

 

 

 

 

 

2017 kevadise laagri aftermovie: