Kolm Eesti artisti esinevad tänavusel Lost In Music festivalil Tamperes

10.16.15

14.-17. oktoobril Tamperes toimuva Soome olulisima muusikatööstusele suunatud konverentsi Music & Media Finland raames aset leidval talendifestivalil Lost In Music astuvad tänavu üles kolm Eesti artisti – folgiuuendaja Maarja Nuut, folk-bluusi bänd Odd Hugo ja elektropopi grupp Würffel.

Maarja Nuut Mustpeade majas. Kristjan Indus
Maarja Nuut TMW 2015 festivalil

Music & Media Finland on muusikatööstuse konverents, millest on kujunenud oluline  sõlmpunkt Soome, Skandinaavia, Baltimaade ja Venemaa muusikaprofessionaalidele. Selle raames toimuv põnevatele ja päevakajalistele uutele artistidele keskenduv Lost in Music festival rivistab Tampere klubidesse ja kontsertpaikadesse üles enam kui 100 Soome ja lähiriikide artisti kõikvõimalikest muusikažanritest.

Wurffel5
Würffel

Eestit esindavad Lost In Music festivalil tänavu kolm juba rahvusvahelist tähelepanu pälvinud artisti. Reedel, 16. oktoobril esineb elektropopi grupp Würffel Passion Bar’is ning laupäeval, 17. oktoobril astuvad Telakka klubis üles nii äsja edukalt Põhja-Ameerika tuurilt naasnud võrratu folgiuuendaja Maarja Nuut kui oma teist kauamängivat albumit „Pockets“ koos viiuldaja Lee Tauli ja akordionisti Maimu Jõgedaga esitlev folk-bluusi bänd Odd Hugo.

OddHugo

Odd Hugo

Eelnevail aastail on Lost In Music festivalil teiste Eesti artistide seas üles astunud Iiris, Ewert and the Two Dragons, Elephants From Neptune, Talbot, Mari Kalkun, Argo Vals ja Faun Racket.


Eesti artistid Lost in Music 2015 festivalil: 

Würffel
Reede, 16. okt 21:00, Bar Passion

Maarja Nuut
Laupäev, 17. okt 22:00, Telakka
Odd Hugo
Laupäev, 17. okt 23:15, Telakka

Lost In Music festivali ajakava

Lisainfo:
www.musiikkimedia.fi
www.lostinmusic.fi