Intro programmi töötuba vol 4

08.03.17

Töötubade raames on Music Estonia programmi Introga liitunutel ning muusikatööstusest huvitunud noortel võimalus kuulda hinnatud tegijatelt erinevate muusikatööstuse tahkude toimimisest.

Järjekorras neljas Intro töötuba toimub 16. augustil kell 11.00 ja teemaks „Muusika kirjastamise ABC”. 
Külas on manageerimise/kirjastamisega tegeleva ettevõtte Pieces of 8 Music eestvedaja ja NOEP’i manager – Thea Lillepalu ning produktsioonimuusika, heliloojate ning tuntud lugude kasutusõiguste hankimisega tegeleva Apollo Music Estonia esindaja ja muusikanõustaja Anton Veeremets.

Käesoleva töötoa teemad:

  • Muusika kirjastamise loominguline pool – kuidas laulukirjutajana ja autorina muusika kirjastamisega tulu teenida? Kas toimetada üksi või anda oma õigused kirjastaja hoolde – lepingute plussid ja miinused! Kuidas, kellega ja miks stuudiotes lugusid kirjutada?
  • Sünkroniseerimine – kas lisapeavalu või peamine sissetulekuallikas? Kuidas jõuab muusika filmi või reklaami? Kuidas saab artist või helilooja seda protsessi lihtsustada? Millised on ärimudelid sünkroniseerimisturul?

Üldine ajakava:
10:50-11:00 Kogunemine
11:00-12:30 Külalisesinejate ettekanded ja küsimused
12:30-14:00 Rühmatöö

Töötoas osalemine on tasuta, vajalik registreerimine: https://musicestonia.typeform.com/to/zrQ8Up.
Võtame registreerijatega ühendust.

Töötoas on piiratud arv kohti ning osaleda saavad vaid kaheksa inimest, kes on ühtlasi Music Estonia Intro programmi liikmed. Kui Sa ei ole veel liige, kuid soovid liituda, siis saad seda teha siin https://musicestonia.typeform.com/to/ovYWbr.

Lisainfo: marili@musicestonia.eu