Intro programmi töötuba vol 3

4. mai 2017

Töötubade raames on tänaseks Music Estonia programmi Introga liitunutel ning muusikatööstusest huvitunud või selles valdkonnas alles toimetamist alustavatel noortel võimalus kuulda hinnatud tegijatelt erinevate muusikatööstuse tahkude toimimisest ning luua seeläbi ka väärtuslikke kontakte. Meie Music Estonia poolt soovime aga antud töötubade käigus saada osalejatega paremini tuttavaks, mistõttu on plaan viia iga töötoa lõpus läbi ka üks mõnus aruteluvormis rühmatöö.

Järjekorras juba kolmas Intro töötuba toimub 4. mail kell 15.00. Seekordseks teemaks „Salvestatud vs Live muusika: piiride hägustumine 21. sajandil“. Külas on Tambet Mumma, kes manageerib Moonwalk managemendi alt artiste nagu Laura, Getter Jaani, Grete Paia jt.

Käesoleva töötoa raames räägime sellest, milline on plaadifirmade roll salvestatud muusikas, mis on täpselt autoriõigused ja nendega kaasnevad esitaja ja fonogrammitootja õigused, millised on salvestatud muusika võimalikud tuluallikad, milline ja kui pikk on ühe singli eluiga jpm.

Üldine ajakava:
14:50-15:00 Kogunemine
15:00-16:30 Külalisesineja ettekanne ja küsimused
16:30-18:00 Rühmatöö

Töötoas osalemine on tasuta ning sellesse registreerimiseks täida palun järgnev vorm https://musicestonia.typeform.com/to/mzqzJ3. Me võtame Sinuga seejärel ise ühendust, saadame registreerimiskinnituse ning vajalikud detailid.

On oluline rõhutada, et töötoas on piiratud arv kohti ning osaleda saavad vaid kaheksa kiiremat, kes on ühtlasi Music Estonia Intro programmi liikmed. Kui Sa ei ole veel liige, kuid soovid liituda, siis saad seda teha siin https://musicestonia.typeform.com/to/ovYWbr

Varasemad töötoad on käsitlenud live muusika ja managemendi teemasid.

Lisainfo marili@musicestonia.eu