Intro programmi töötoad

1. ja 15. märts 2017

Töötubade raames on tänaseks Music Estonia programmi Introga liitunutel võimalus kuulda muusikatööstuse hinnatud tegijatelt erinevate selle valdkonna tahkude toimimisest ning luua seeläbi ka väärtuslikke kontakte. Meie Music Estonia poolt soovime aga antud töötubade käigus saada osalejatega paremini tuttavaks, mistõttu on plaan viia iga töötoa lõpus läbi ka üks mõnus aruteluvormis rühmatöö.

 

Töötubade teemad märtsis:

1.03 kell 10:00 Management. Kuidas arendada artisti karjääri pikaajaliselt ja strateegiliselt ning mis on manageri roll selles? Külas: Henrik Ehte (Lexsoul Dancemachine manager, Estonian Funk Embassy) ja Henri Roosipõld (Argo Vals, Põhja Konn manager)

15.03 kell 10:00 Live muusikaKuidas korraldatakse kontserte ja tuure, mis roll on agendil ja agentuuril ning mis on nn showcase festivalide mõte? Külas: Sandra Vabarna (Trad.Attack!)

Töötubade üldine kava:
9:50-10:00 Kogunemine
10:00-11:30 Külalisesineja(te) ettekanne ja küsimused
11:30-13:00 Rühmatöö

KOHAD TÄIS!
Töötubades osalemine on tasuta ning nendesse registreerimiseks täida palun järgnev vorm https://musicestonia.typeform.com/to/ToxbdR. Me võtame Sinuga seejärel ise ühendust, saadame registreerimiskinnituse ning vajalikud detailid. Palun veendu registreerudes, et töötoa kuupäev ja kellaaeg Sulle sobivad ning saad osaleda.

On oluline rõhutada, et igas töötoas on piiratud arv kohti ning osaleda saavad vaid kaheksa kiiremat, kes on ühtlasi Music Estonia Intro programmi liikmed. Kui Sa ei ole veel liige, kuid soovid liituda, siis saad seda teha siin https://musicestonia.typeform.com/to/ovYWbr

Lisainfo marili@musicestonia.eu