Fookus live: Pärimusmuusika edulainel

11.23.15

Music Estonia alustab 26. novembril Viljandis üritustesarjaga “Fookus live”. Esimene kohtumine kannab nime “Pärimusmuusika edulainel” ning keskendub Maarja Nuudi ja Sandra Sillamaa karjääri erinevatele kogemustele.

 

26. novembril kl 14 Viljandi muusikakooli orkestrisaalis toimuval ”Fookus live’il” heidavad valgust  muusikaäri telgitagustele ja jagavad oma tuurikogemusi kaks tegusat ja ambitsioonikat pärimusmuusika uuendajat Maarja Nuut ja Sandra Sillamaa (Trad.Attack!). Arutluse all on kuidas planeerida artisti karjääri, tuuri ja kommunikatsiooni ning töötada koos rahvusvaheliste agentuuridega. Vestlust juhib Music Estonia tegevjuht, muusikaelu edendaja Virgo Sillamaa.

Sissepääs “Fookus live: Pärimusmuusika edulainel”  üritusele on tasuta ja oodatud on nii juba tegutsevad muusikud ja muusikatööstuse esindajad kui ka kõik teised huvilised.

Edaspidi võib “Fookus live“ sarjast oodata kohtumisi muusikute, manageride, produtsentide ja kontserdikorraldajatega. Ühtlasi on kavas kohtumised Music Estonia poolt organiseeritavate Euroopa muusikatööstuse konverentside ja messide ühisvisiitide eel ja järel.

Fookus live “Pärimusmuusika edulainel” Facebookis: https://goo.gl/cZQlFq