Fookus live #2: Piiri taga praktikal

17. veebruar 2016

Kolmapäeval, 17. veebruaril kl 18 toimub Jazziklubis Philly Joe’s Music Estonia üritustesarja “Fookus live” teine sündmus alapealkirjaga “Piiri taga praktikal”, kus oma kogemusi jagavad noored ja aktiivsed muusikavaldkonnas tegutsevad Natalie Mets ja Sandra Perens.

Natalie Mets on muusika- ja meelelahutusmaastikul aastaid tegev olnud iseseisva kontsertide ja pidude korraldajana ning tegutsenud artisti managerina. Lisaks Eesti muusikaväljale on ta aktiivne mujalgi Baltikumis – initsieerides ja juhtides The Baltic Scene’i. Varasematele praktika kogemustele Soomes ja Islandil lisandus hiljuti aasta New Yorgis Nicolas Jaari, Beach House’i, DIIV’i, Chairlifti jt managemendis.

Sandra Perens alustas oma karjääri 2011. aastal Tallinn Music Week festivali vabatahtlikuna ning liikus kiiresti edasi festivali assistendiks ja sealt hiljem festivali programmijuhiks. Viie aasta jooksul Musiccase OÜs on ta aidanud kaasa erinevate kontsertide korralduses (Feist, Patti Smith jt) ning ka väiksematel festivalidel ning ettevõtmistel (nt Kumu ÖÖ, Tartu muusikanädal jt). Oma esimese välispraktika tegi Sandra Soome edukamais indie-agentuuris Fullsteam Agency’s. Teine praktika viis Sandra L.A-sse The Windish Agencysse.

Vestlust juhib Music Estonia tegevjuht Virgo Sillamaa.

Sündmus on tasuta ja avatud kõigile huvilistele.

Liitu sündmusega Facebookis!