Eurosonic

13.-16. jaanuar 2016

Hollandis, Groeningenis toimuvast Eurosonic festivalist on tänaseks kujunenud Euroopa muusikaelu keskpunkt. 1996. aastal alguse saanud üritusel, mh 3-päevasel mahukal muusikatööstuse konverentsil osalevad delegaadina ligi 4000 muusikatööstuse esindajat, sh üle 400 festivali. Lavale astuvad igal aastal 200 paljulubavat artisti üle Euroopa. Eesti artistidest on Eurosonicule hetkeseisuga kinnitatud ja avalikustatud Trad.Attack.

Miks tulla Eurosonicule:

  • Mahukas konverentsiprogramm
  • Muljetavaldav osalejanimistu
  • Music Estonia korraldatavad speed meeting programmid (lühikesed individuaalsed eelkokkulepitavad kohtumised)
  • Eraldi pidu-vastuvõtt, kus uute tuttavatega vabas õhkkonnas juttu jätkata

Eurosonicu konverentsiprogrammist väärib esiletõstmist mahukas Music Meets Tech osa, kus on fookuses nii andmetekogumine ja -analüüs; sotsiaalmeedia lisaväärtus; value gap jpm teemasid.

Ühtlasi on tänavune Eurosonic asetanud fookusse Kesk- ja Ida-Euroopa riigid ja muusikatööstuse. Teemat käsitletakse mh ka eraldi paneelil, kus on teemaks EU uued rahastusvõimalused regiooni muusikaettevõtjatele.

Konverentsikava esialgse versiooniga on võimalik tutvuda siin.

Kiirkohtumiste kokkuleppimisel soovime sel korral arvestada ka Eesti-poolsete osalejate soovide ja vajadustega ning ootame ses osas ettepanekuid.

Kiirkohtumistel osavõtjate nimekirjaga ja taustainfoga saab tutvuda hiljemalt nädal enne festivali. Kiirkohtumistele järgneb vabas vormis vastuvõtt-pidu, kuhu on võimalik ka omalt poolt kutsuda potentsiaalseimad koostööpartnerid nii meie regioonist kui kaugemalt.

Pakett sisaldab:

  • Eurosonic delegaadipassi, mis tagab sissepääsu nii konverentsile kui ka kontsertidele
  • 3-ööd hotellis
  • lennupileteid Tallinn-Amesterdam-Tallinn (minek K, 13.01, tagasisõit L 16.01)
  • rongipileteid Amsterdam-Groeningen-Amsterdam

Paketi hind on 500€

ME liikmetele kehtib 10% soodustust

Võimalik on ka kombinatsioon delegaadipass+lend+rong ilma hotellita. Samuti saab osaleda ka lühemal perioodil, nt kolmapäevast reedeni vms.

Osalemissoov palun saata Virgo Sillamaale virgo@musicestonia.eu